Pearl Abyss, Black Desert Türkiye&MENA'da Kare Hızını Artıran AMD FidelityFX Süper Çözünürlüğünü Tanıttı

Pearl Abyss, Black Desert Türkiye&MENA'da Kare Hızını Artıran AMD FidelityFX Süper Çözünürlüğünü Tanıttı

Pearl Abyss bugün Black Desert TurkeyMENA'da AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) teknolojisini duyurdu. Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar, artık çeşitli teknik iyileştirmeler sunan yeni bir oyun ortamını deneyimleyecekler.

Son Teknoloji Uygulamalar 

AMD FSR, Computex 2021'de tanıtılan en son ölçeklendirme teknolojisidir. AMD FSR kullanımı, grafik kartını yükseltmeden kare hızlarını temel performansın 2,4 katına kadar artırır.

AMD'nin grafik donanımı dışındaki donanım ürünlerini kullanan kullanıcılar, artık daha kullanışlı ve optimize edilmiş bir oyun ortamı sunan Black Desert TürkiyeMENA ile bu teknolojiden yararlanabilir. Pearl Abyss, yüksek kaliteli oyunlar sunmaya devam etmek için AMD FSR'ye ek olarak çeşitli yeni teknolojiler sunmayı planlıyor.

pearl-abyss-black-desert-turkiyemenada-kare-hizini-artiran-amd-fidelityfx-super-cozunurlugunu-tanitti-1

AMD FSR ile Black Desert'in kaliteli yüksek çözünürlüklü ortamı, yüksek kare hızlarında bile mümkün olduğunca aynı kalır

Oyun İçi Etkinlikler 

Öte yandan Black Desert TürkiyeMENA'da bir dizi oyun içi etkinlik düzenleniyor. 8 Eylül'e kadar Boss’lar için eşya düşürme oranları iki katına çıkarılırken, ekstra Beceri ve Savaş EXP'si sunan özel bir Hot Time etkinliği de Maceracılarla buluşuyor.  

Daha fazla bilgi Black Desert TürkiyeMENA’nın tr.playblackdesert.com adresinde bulunabilir. Pearl Abyss, Black Desert TürkiyeMENA'da Kare Hızını Artıran AMD FidelityFX Süper Çözünürlüğünü Tanıttı!