Plague Tale'in Geliştirilmiş Versiyonu: Innocence Temmuz'da PS5 ve Xbox Series X/S'e Geliyor

Plague Tale'in Geliştirilmiş Versiyonu: Innocence Temmuz'da PS5 ve Xbox Series X/S'e Geliyor

2019'un A Plague Tale: Innocence, gelecek ay mevcut nesil konsollar için geliştirilmiş bir encore alıyor. Oyun ayrıca Nintendo'nun bulut akış hizmeti aracılığıyla Switch'e geliyor. Asobo Studios'un beğeni toplayan anlatı macerasını kaçırdıysanız, devam oyunu yolda olduğuna göre bu, oynamak için mükemmel bir zaman gibi görünüyor.

6 Temmuz'da PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sahipleri, 4K UHD görseller, 60 kare/saniye performans ve 3D ses desteği ile yeni bir A Plague Tale: Innocence sürümünün keyfini çıkarabilirler. Bunun yalnızca dijital bir sürüm olup olmayacağı veya mağazalara da gelip gelmeyeceği belli değil. Ayrıca fiyat konusunda da bir bilgi yok. Aşağıdaki duyuru fragmanında eylemdeki iyileştirmelere bir göz atın. 

Asil doğumlu iki kardeş Amicia ve Hugo de Rune, Hugo de Rune'un gizemli hastalığına bir tedavi arayışında. Bir aile trajedisi yaşadıktan sonra, yolculukları onları şu anda kara vebayı yayan doğaüstü bir aç fare sürüsü tarafından istila edilen 14. yüzyıl Fransa'sına götürür. 

Oyun en iyi, birkaç savaş senaryosu mevcut olsa da, oyuncuların büyük ölçüde askerlerden kaçtığı veya dikkatini dağıttığı gizli bir macera oyunu olarak tanımlanır. Öte yandan, sıçanlar ışığa duyarlıdır ve birçok bulmaca, meşaleleri ve diğer ışık kaynaklarını su baskınlarını püskürtmek için kullanmayı içerir. Çünkü bu lanetli yaratıklar yaratıkları anında yiyip bitirebilir.