Pokemon Go için Güncelleme

0 Yorum · 44 Görüntüleme

Belirli bir hayran kitlesi olan Pokemon Go halen oynanmaya devam ediyor. Niantic de oyun için sürekli yenilemeler yapıyor. Pokemon Go için yeni güncelleme çıktı. Küçük bir güncelleme olsa da neler yaptığına bir bakalım.


Yeni Pokemon Go Güncellemesi

Yeni Pokemon Go Güncellemesi

Pokemon Go, belirli Pokemon'u yakalamak ve ekstra Stardust kazanmak için daha yüksek bir şansla bu hafta Sevgililer Gününü kutluyor. Bu özel etkinliğinin yanı sıra, Pokemon Go yeni bir güncelleme de aldı.

Android cihazlarda 0.91.2 ve iOS'da 1.61.2 güncellendi ve geliştirici Niantic'in Twitter hesabında açıklandı. Bu küçük bir güncelleme. iOS ve Google Play mağazalarında henüz yama eki notları bulunmuyor ancak Niantic, hata düzeltmeye odaklandığını belirtiyor.

Bu arada, büyük etkinlik şu andan itibaren 15 Şubat Perşembe gününe kadar sürecek. Pokemon Luvdisc ve Chansey şansınızı arttırır ve yakaladığınız her biri için üçlü Stardust verir.

Öte yandan, bir sonraki Pokemon Go Topluluk Günü etkinliği yakında çıkacak. 24 Şubat'ta gerçekleşecek ve Ocak ayında yapılan ilk Topluluk Günü'nde olduğu gibi oyuncuların özel bir Dratini yakalamak için bir şansı olacak.


Kaynak: 1


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!