Pokemon Go Oyuncuları 22 Temmuz'da Bonusları Açabilmek İçin Bir Araya Gelecek ve Gizemli Bir Ödül Olacak

Yorum · 36 Görüntüleme

Pokemon Go Oyuncuları İçin Pokemon Go Festivalleri Başlıyor...


Pokemon Go'yu bir yıl sonra oynamaya devam ediyor olun ya da aylar önce telefonunuzdan silmiş olsanız da, yaklaşmakta olan Chicago'daki Pokemon Go Fest'de neler olabileceği konusunu merak edebilirsiniz.  22 Temmuz'da, dünyanın dört bir yanından gelen oyuncular oyunun geleceği hakkında daha fazla bilgi edinmek ve özel zorluklaradaki bölümlere katılmak için Grant Park'ta toplanacaklar. Gerçekten eğlenceli olabilir: Festival anında Şikago'da değilseniz bile, belki bundan faydalanabilir ve lüks ikramiyeler alabilirsiniz.

Peki Pokemon Go Fest nasıl olacak. Chicago'daki oyuncuların her biri 3 farklı zamanlarda ("Challenge Windows" 11:00 - 11:30, 12:00 - 12:30 ve 3:00 - 3:30) Pokemon'u yakalamaya çalışacaklar ve her tür farklı bir bonusa karşılık gelecek. Örneğin, Ateş türlerini yakalamak şeker ikramiyesi ile sonuçlanırken, Su türlerini yakalamak XP bonusuyla sonuçlanır. Ayrıca bu ikramiyeler sadece şahsen katılanlara uygulanmayacak; Dünya çapında uygulanacak. 

Aynı zamanda dünyanın dört bir yanından gelen oyuncular da oturum açıp katılmak isteyecektir. Çünkü Go Fest'e katılmıyorsanız tek başınıza yeterince yakalayamazsınız. Bonusların kilidini açtıkça 48 saate kadar uzatılmış olacak ve dünya çapında Pokemon Go topluluğu, bu Challenge Windows'larda yeterince Pokemon yakalarsa; Niantic özel bir Gizemli Bölüm'ün kilidini açacak.

The Mystery Challenge (Gizemli Bölüm) (Umarız efsaneler olur), sadece Chicago'daki olanlar tarafından kullanılabilir ama o guruptaki oyuncular tamalarsa başka bir tanımlanmamış ödül Dünya çapında açılacak. Biraz karmaşık gözükebilir, ancak temel olarak herkes katılım gösterir ve ödülleri alabilir. Umarız gösterilen çabaya değer.

Amerika olamadığınız için üzülmeyin. Pokemon Go version of the Safari Zone ile bu özel etkinlikler 5 Ağustos'ta Kopenhag ve Prag'daki seçkin Unibail-Rodamco alışveriş merkezlerinde, 12 Ağustos'ta Stockholm ve Amsterdam'da ve 16 Eylül'de Oberhausen, Paris ve Barselona'da yapılacak. Doğru günlerde sözü edilen yerleri ziyaret edin ve siz de, Avrupa'da daha önce görülmemiş bir şekilde Pokemon yakalayabilme keyfinin yanı sıra benzersiz Raid patronlarıyla da görüşebilme imkanı elde edin. Tabi Türkiye'de henüz böyle bir etkinlik yok ama Avrupa ve Amerika yaşayan Türk Pokemon Go oyuncuları bu Pokemon Go Festivallerine katılabilirler.  


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!