Pokemon Go Oyuncuları Sınırlı Bir Süre için Özel Bir Pikachu Yakalayacak

Pokemon Go Oyuncuları Sınırlı Bir Süre için Özel Bir Pikachu Yakalayacak

Pokemon Go Özel Pikachu

Pokemon Go Özel Pikachu

Takımınıza bir parti şapkası Pikachu ekleyerek Pokemon‘un yıldönümünü kutlayın. 27 Şubat, Pokemon Günü ve geçen yıl olduğu gibi, Niantic de oyunculara Pokemon Go‘da nadir bulunan bir Pokemon yakalamak için bir şans vererek kutluyor. Önümüzdeki birkaç gün boyunca oyuncular, özel olarak mobil oyunlarda öğrenemeyecekleri özel bir hamle ile gelecek olan özel bir Pikachu ile karşılaşabilecek.

Şu andan itibaren 28 Şubat günü saat 17:00’ye kadar, oyuncuların geçen yılki Pokemon Günü kutlamaları sırasında olduğu gibi bir parti şapkası giyen bir Pikachu yakalamak için bir şansı olacak.

Buna ek olarak, oyuncular yakaladıkları her özel Pikachu için aldıkları normal Stardust miktarını üç katına çıkaracak ve Pokemon FireRed ve LeafGreen kahramanları tarafından hazırlanan yeni Eğitici öğeler Dükkan’dan oyun içi satın alınabilecektir. Yeni kıyafetlere bir göz atabilirsiniz.

Pokemon Go Kıyafetler

Pokemon Go Kıyafetler

Pokemon Günü, ilk kez 27 Şubat 1996’da Japonya’da piyasaya çıkan orijinal Pokemon Red ve Green sürümlerinin yıldönümü ile aynı zamana denk geliyor. Pokemon Şirketi, Pokemon Go’daki özel Pikachu’ya ek olarak, Amazon Alexa ve Google Home için kullanıcıların Pikachu’nun sorularını sormasına ve imzasının sesini duyurmasına olanak tanıyan yeni bir Pikachu Talk uygulaması yayınlayarak anıları kutluyor.

Buna ek olarak, Pokemon Company, Snapchat filtrelerini Kanto bölgesinden üç başlangıç Pokemon’u temel alarak serbest bırakıyor. Efsanevi Pokemon pin setleri ve daha büyük bir Pokemon figürleri özel hattını başlatacak yeni bir Charizard galerisi figürü de dahil olmak üzere Pokemon Merkezi online mağazasına özel ürünler ekleniyor.

Kaynak: 1