Pokemon Go Raikou Raid Etkinliği Gelecek Hafta Yapılacak

Yorum · 32 Görüntüleme

Üçüncü Pokemon Go Fest, geçen hafta sonu Chicago'da gerçekleşti ve her zamanki gibi geliştirici Niantic, etkinlik sırasında dünya çapında bir çok mücadeleler düzenledi. Bu zorlukları tamamlamanın bir ödülü olarak stüdyo oyunda sınırlı bir süre için çeşitli bonuslar sunuyor ve aynı zamanda popüler Efsanevi Raikou'yu sadece bir günlüğüne Raid'lere geri getiriyor.


Pokemon Go

Pokemon Go

Üçüncü Pokemon Go Fest, geçen hafta sonu Chicago'da gerçekleşti ve her zamanki gibi geliştirici Niantic, etkinlik sırasında dünya çapında bir çok  mücadeleler düzenledi. Bu zorlukları tamamlamanın bir ödülü olarak stüdyo oyunda sınırlı bir süre için çeşitli bonuslar sunuyor ve aynı zamanda popüler efsanevi Raikou'yu sadece bir günlüğüne Raid'lere geri getiriyor.

25 Haziran’dan itibaren oyuncular Pokemon’u yakalamak ve kuluçkalamak için normal miktarda iki kez şeker alacaklar. Bunun üzerine Pokemon yumurtaları normalde ihtiyaç duydukları mesafenin yarısında yumurtadan çıkacaktır. Ayrıca bir Raid'e her katıldığınızda bir Rare Candy alma garantiniz var.

29 Haziran Cumartesi günü için Niantic özel bir Raikou Raid Günü düzenledi. O gün efsanevi köpek, Türkiye saatiyle gece 02:00 - 05:00 arası Raid Battle'larda yeniden ortaya çıkacak ve parlak Raikou ile karşılaşma şansınız olacak. Ayrıca etkinlik saatlerinde, katılmanız gereken Raid'ler için beş adet Raid Pass kazanabileceksiniz. Resmi Pokemon Go web sitesinde Go Fest ödülleri hakkında daha fazla ayrıntı okuyabilirsiniz.

Bu arada Kyogre'yi yakalamak için başka bir şansınız olacak. Efsanevi Gen 3 Pokemon, 27 Haziran'a kadar Raid Battle'larına geri döndü ve bu sefer meydan okurken parlak formuyla karşılaşabilirsiniz. Niantic, üç efsanevi Pokemon'un ikincisi olan Kyogre'nin üç oyuna geri döndüğünü belirtti.Sonuncusu olan Groudon, 27 Haziran - 10 Temmuz tarihleri arasında gösterilecek.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!