Pokemon Go Sınırlı Bir Süre için Yeni Shiny Pokemon Ekliyor

Yorum · 54 Görüntüleme

Japonya'nın Yokohama kentinde bu haftaki Pokemon Go Fest etkinliğini kutlamak için Shiny Poliwag dünyanın dört bir yanında doğada görünecek ve farklı şapka takan Pikachu oyuna geri dönecek.


Pokemon Go Shiny Pokemon Ekliyor

Pokemon Go Shiny Pokemon Ekliyor

Yazın üçüncü ve son Pokemon Go Fest'i, bu hafta Japonya'nın Yokohama'sında başladı ve etkinliği hatırlatmak için Niantic, sınırlı bir süre için dünya çapında yeni bir Shiny Pokemon ekliyor. Bugünden itibaren dünyadaki oyuncular, Shiny Poliwag ile vahşi doğada karşılaşma şansına sahip olacaklar.

Bu etkinlik sırasında ortaya çıkan tek özel Pokemon değil. Shiny Poliwag geldikten birkaç saat sonra, şapka takan Pikachu 12 Ağustos'a kadar geri dönecek. İkonik Pokemon her gün farklı bir şapkaya sahip olacak, bu yüzden ilk seferde herhangi birini kaçırdıysanız, koleksiyonunuza eklemek için ikinci bir şansınız olacak.

Tıpkı Chicago ve Dortmund'daki önceki iki Pokemon Go Fest'te olduğu gibi, Niantic bu haftaki etkinlikte de bir dizi küresel challenges sunacak, bu yüzden şahsen katılamıyor olsanız bile, yine de eğlenceye katılabilirsiniz. İlk iki küresel challenges setini tamamlamanın bir ödülü olarak Niantic, Efsanevi köpekler Entei ve Raikou'yu özel Raid Günleri için geri getirdi ve eğer oyuncular bu haftaki challenges görevlerini yeterince çözebilirse Suicune için de aynısı geçerli olacak.

Pokemon Go Fest'e ek olarak, Niantic bu hafta oyunda yeni bir hediye temalı etkinlik düzenledi. Geliştirici, 5-19 Ağustos tarihleri arasında, envanterinizde taşıyabileceğiniz hediye sayısını 20'ye çıkarırken, her gün açabileceğiniz hediye sayısı 30'a yükseltiyor.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!