Pokemon Masters Android ve iOS için Çıktı

Yorum · 32 Görüntüleme

Mobil oyun, serideki önceki oyunlardan tanıdık eğitmenleri geri getiriyor. Pokemon Masters, şimdi hem Android hem de iOS cihazlarda kullanılabilir.


Pokemon Masters Çıktı

Pokemon Masters Çıktı

Artık Pokemon Masters'ın serinin diğer oyunlarından ne kadar farklı olduğunu merak etmenize gerek yok. Mobil oyun, yapılan ön kayıtlardan bir ay sonra hem Android hem de iOS cihazlarda kullanılabilir. Pokemon Masters ana oyunlardan tanıdık yüzleri, Brock ve Misty gibi seviyor olabileceğiniz eski eğitmenleri geri getirir. Oyun, Pokemon Masters League'in düzenlendiği bir adada kurgulanmıştır. Eğitmeninizin her birini bir Pokemon ile eşleştirir ve 3v3 maçlarda sizi AI ile karşı karşıya getirir.

Pokemon Masters, Super Mario Run ve Fire Amblem Heroes'u da geliştiren mobil oyun şirketi DeNA ile Pokemon Company arasında bir işbirliğidir. Şirketler ön kayıtlar açıldığında, senkronizasyon parçalarının nasıl çalıştığını, savaş mekaniklerini ve oyunda mevcut hamleleri gösteren bir sürü oyun videosu yayınladılar. Nasıl oynanacağına dair bir fikir edinmek için onları kontrol etmek isteyebilirsiniz. Yine de şu anda sadece doğrudan oyuna girebilir, ligde antrenman yapmabilir ve yarışmak için seyahate çıkarken bazı şeyleri çözebilirsiniz.

Pokemon Masters İndir (Android)
Pokemon Masters İndir (iOS)


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!