Predator’ın Hız Canavarı Oyuncu Monitörleri Oyun Tutkunlarını Kesintisiz Oyun Deneyimine Davet Ediyor

Predator’ın Hız Canavarı Oyuncu Monitörleri Oyun Tutkunlarını Kesintisiz Oyun Deneyimine Davet Ediyor

Predator’ın Hız Canavarı Oyuncu Monitörleri Oyun Tutkunlarını Kesintisiz Oyun Deneyimine Davet Ediyor

 

Acer’ın oyuncu markası Predator, oyun tutkunlarının ihtiyaç duyacağı kritik özellikleri bir araya getiren monitör modelleriyle dikkat çekiyor. Profesyonel oyunculardan hobi amaçlı oyun oynayanlara kadar tüm oyun severlerin özel gereksinimleri düşünülerek tasarlanmış Predator monitörlerle, oyun deneyimi farklı bir seviyeye taşınıyor. Tasarım ödüllü ilk oyuncu markası Predator, güçlü performansı ve yenilikçi özellikleri bir araya getiren monitör modelleriyle kullanıcıları sonuna kadar destekliyor.

 

Etkileyici Görüntü Teknolojileri ile En Yüksek Standartları Karşılayın

Bir oyunu mükemmel oynayabilmek için ne kadar çalışmak gerektiği oyuncuya kalmış ama bir oyuncu monitörünü mükemmel yapmak, sınırları zorlayan teknik özelliklerle yenilikçi teknolojileri cihazlara adapte etmekten geçiyor. Predator monitörlerin öne çıkan özelliklerinin başında etkileyici görüntü teknolojileri geliyor. Kesintisiz ve akıcı bir oyun deneyimi için sunulan yüksek kare hızları (4K’da 144 Hz) ve hızlı tepki süreleri ile bulanıklık ve takılmalar geride kalıyor. Daha gerçekçi renk, aydınlatma ve gölgeleri mümkün kılan detayları, sunduğu görüntü teknolojileri ile mümkün kılan Predator monitörler, geniş bir renk gamını desteklediği için renk doğruluğunda rakip tanımıyor. En gerçekçi grafik ve en doğru renkler de en iyi oyun deneyiminin önemli bir ayağını oluşturuyor. Predator monitörler, NVIDIA® G-SYNC™ teknolojisine sahip modelleriyle gölgelenme ve yırtılmaları ortadan kaldırıyor.


Mükemmeli Yakalamaya Bir Adım Daha Yaklaş

Yeteneklerini geliştirmek ve oyunlarda mükemmel hamleyi yakalamak isteyen oyun tutkunları, pratik ve antrenmanın önemini bilir. Rakiplere karşı üstünlük sağlamak için oyun içi yetenekleri geliştirmede ne kadar zaman harcanırsa oyunlarda mükemmel performansa yaklaşmak da o kadar mümkün olur. Predator monitörlerle birlikte sunulan pek çok özellik, oyun dünyasında ihtiyaç duyulan fonksiyonelliği sağlamak üzere geliştirildi. Bu özellikler arasında ön yüklü olarak gelen hazır oyun ayarları arasında seçim yapmanın yanı sıra oyuncunun göz hassasiyetini düşünen VisionCare, Flickerless ve BlulightShield gibi teknolojiler de mevcut. GameView özelliği oynanan oyunun hızına göre monitör ayarlarını değiştirmeye ve yarış, aksiyon veya spor oyunları için önceden kaydedilen ayarları kullanmaya imkan tanırken; VisionCare, Flickerless ve BlulightShield özellikleri, oyuncuların yaşayabileceği göz yorgunluğunu minimuma indirmek için görev yapıyor.

 

Predator’ın Hız Canavarları

Sahip olduğu deneyim ve birikimi yenilikçi teknoloji tutkusuyla birleştiren ve oyuncular için ideal özellikleri sunan cihazları geliştirmeye devam eden Acer’ın en dikkat çekici modellerinden biri olan Predator X27, 4K çözünürlükte 144 Hz yenileme hızı ve 4 ms tepki süresi sunuyor. Öte yandan akıcı ve yırtılma yaratmayan görüntüleri mümkün kılmak için VESA DisplayHDR 1000 teknolojili NVIDIA® G-SYNC® ULTIMATE paneliyle de dikkat çekiyor. Flickerless, BluelightShield, ComfyView ve düşük aydınlatma teknolojileriyle daha konforlu bir kullanım sunan Acer VisionCare teknolojilerini oyuncularla buluşturan model, sunduğu ergonomiyle de konforlu bir kullanım vadediyor.

 

Predator XB3 ise 27 inçlik IPS panelde, 144 Hz kare hızı sunuyor. Ultra yüksek çözünürlüğe (3840×2160 piksel) ve NVIDIA® G-SYNC™ teknolojisine sahip olan model, daha canlı renkler için VESA DisplayHDR™ 400 sertifikasına sahip. XB3 oyuncu monitörü, daha iyi kontrast ve renk doğruluğu sunarak kullanıcıların AAA oyunları olması gerektiği gibi oynamasını sağlıyor. XB3’ün Acer ErgoStand tasarımı, kullanıcılara monitörü ekseni etrafında döndürme, çevirme ve yükseklik ayarı yapma özgürlüğü vererek en yüksek uyum ve izleme konforunu sağlıyor.