PUBG Uluslar Kupası Milli Takımların Mücadele Etmesini Sağlayacak

PUBG Uluslar Kupası Milli Takımların Mücadele Etmesini Sağlayacak

PUBG Uluslar Kupası

PUBG Uluslar Kupası

PUBG Corp., dünyanın bir kısmının chicken dinner’ı en çok sevdiği ülkeleri bir kez ve herkes için belirleyecek olan PUBG Uluslar Kupası‘nın yeni bir turnuvasını açıkladı. Bu Ağustos ayında gerçekleşecek.

16 milli takım, her biri “akranları veya başka ülkelere özgü yöntemler ile seçilen” dört oyuncu ile birlikte atacak. 16 milli takım, her biri “meslektaşları tarafından veya ülkeye özgü diğer yöntemler yoluyla seçilen” dört oyuncu ile atanacak. 500.000 dolarlık ödül havuzu ve ülkelerinin PUBG çevrelerinde saygınlığı için savaşacaklar.

Merkezi espor yönetmeni Jake Sin, “PUBG tarafından düzenlenen ilk küresel espor etkinlikleri olan Nations Cup (Uluslar Kupası), dünyanın dört bir yanından en iyi oyuncuları ülkelerini temsil etmek üzere bir araya getiren uluslararası rekabetin bir örneğidir. Uluslar Kupası, PUBG’nin heyecan verici bir yazını kapatacaktır. Bu ivmeyi yılın geri kalanında da sürdürmeyi dört gözle bekliyoruz.” dedi.

PUBG’nin espor sezonunun 2. etabı haziran ayının sonunda kapanacak ve ardından Temmuz ayında bunu, GLL Grand Slam: PUBG Classc ve MET Asia Series: PUBG Classic takip edecek. PUBG Uluslar Kupası 9 Ağustos’ta başlayacak ve 11 Ağustos’ta sona erecek.