RAGE 2: TerrorMania 14 Kasım’da Kafesinden Kaçacak!

RAGE 2: TerrorMania 14 Kasım’da Kafesinden Kaçacak!

RAGE 2’nin ikinci genişleme paketi RAGE 2:TerrorMania 14 Kasım’da PC’ye, Xbox One’a ve PlayStation 4’egeliyor; bu yeni eklentide oyuncular Çorak Vadi’nin çarpık ve lanetli alternatifgerçekliği Deadlands’i keşfe çıkacak.

 

Ürkütücü yeniekran görüntülerine buradan göz atabilirsin: https://press.bethsoft.com

 

Karanlığıniskelet orduları serbest kalıp yaşayanların dünyasını ele geçirmeden lanetitersine çevir. Söylemesi kolay ama yapması… Bu görevde oyunculara yardımcıolacak yeni silah bir kılıç. Bu güçlü kılıç aynı zamanda iki gerçeklikarasındaki kapının anahtarı (ama çoğunlukla kılıç olarak takılıyor). Kılıcınıalıp iskelet ordularının karşısına dikil.

 

Kapıyı sonsuzadek kapatmak için parçalanan NecroDisc’in parçalarını ararken oyuncular hemtanıdıkları bölgelerin kötülükle çarpılmış hallerine rastlayıp Wellspring(Hellspring) ve Overgrown City (Overbone City) gibi yerlerde gezecek hem deFloating Islands ve Hastane gibi yeni alanları görecek.

 

RAGE 2:TerrorMania, oyun içimağazadan 500 RAGE Coin’e (5,00 $) alınarak indirilebilir veya şunları içerenözel TerrorMania Digital Deluxe Yükseltmesi 1750 RAGE Coin’e (17,50 $)edinilebilir:

·       RAGE2: TerrorManiagenişleme paketi

·       Cultof the Death God görevi

·       ReaperAssault Rifle silah görünümü

·       WastelandCelebrity Phoenix araç görünümü

·       MutantMonster Truck araç görünümü