Rainbow Six Siege Güncellemesi PS4 ve Xbox One'da Çıktı

0 Yorum · 63 Görüntüleme

PS4 ve Xbox One'da Rainbow Six Siege oyuncuları şimdi indirmek için yeni bir güncellemeye sahip. Güncellemenin neler yaptığına bir göz atın.


Rainbow Six Siege Güncellemesi

Rainbow Six Siege Güncellemesi

Ubisoft, Rainbow Six Siege’in yeni PS4 ve Xbox One’da mevcut olan Y4S2.2 güncellemesinin yama notlarını açıkladı. Yama görünüşte PC'de piyasaya sürülmeyecek.

Ubisoft bir blog yazısında, "Y4S2.2 yamasında, öncelikle bir sonraki güncellemeye hazırlanırken ve diğer önemli konular üzerinde çalışırken, Test Sunucusu sırasında ve sezonun başlangıcının ilk haftalarında ortaya çıkan sorunları temizlemeyi amaçlayan hata düzeltmeleri olacaktır. Çatışma ve konuşlandırılabilir kalkanlar daha önce tüm platformlardaki canlı sunucularda yeniden etkinleştirildi, ancak çıkan düzeltmeyi izlemeye devam ediyoruz." dedi.

Güncellemede en dikkat çekici değişiklikler yakın zamanda tanıtılan ters dost ateşe yapılan ince ayarlar. Ubisoft, RFF'nin rehinelere saldırırken devreye girdiği eşiğin değiştiğini söylüyor.

Ek olarak, Lesion'un Gu mayınları gizleme mekaniklerini değiştirdiler. İleriye doğru, balistik kalkanlar yoluyla algılanmayı önlemek için Echo'nun uçağı ile aynı saatte olacaklar.

Güncellemeyle ilgili daha fazla bilgi için, yama notlarıburadan inceleyebilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!