Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri

Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege çevreye zarar verme ve oyuncular arasındaki işbirliğine önem vermektedir. Oyuncular, bir rehine kurtarma ve bombayı etkisiz hale getirmek gibi farklı oyun modlarında bir saldırganın veya bir defans oyuncusunun kontrolünü üstleniyorlar. Oyunda mücadele modları yok, ancak tek başına oynatılacak kısa görev dizisi bulunuyor. Bu görevlerin zayıf bir anlatımı var; onları, gelecekte dünyanın emniyetini tehdit eden bir terörist grup olan Beyaz Maskeliler ile buluşmalarına hazırlamak için eğitim gören askere odaklanıyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, oyuncuların Rainbow ekibinden bir operatörü kontrol ettiği birinci şahıs nişancı oyunudur. Farklı operatörler farklı uluslara, silahlara ve aletlere sahiptir. Oyun için mevcut olan Counter Terörizm Birimleri (CTU); her biri birim başına dört operatörü olan FBI Rehin Kurtarma Ekibi, İngiliz SAS, Alman GSG-9, Rus Spetsnaz ve Fransız GIGN birimleridir. Diğer birimler daha sonra indirilebilir içerikler yoluyla eklendi. Oyuncular ayrıca benzersiz bir aygıta sahip olmak pahasına daha esnek bir ekipman yelpazesinden seçim yapabilen bir “Recruit” operatörüne erişebilirler. Oyuncular bir tur başlamadan önce herhangi bir birimden bir operatör seçerler ve bir tur sırasında operatörleri değiştirme iznine sahip değildirler. Oyun içi bir dükkan, oyuncunun oyun içi para birimi olan “Renown” u kullanarak operatör satın almasına imkân tanır.

Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 – İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64bit)
 – İşlemci: Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz veya AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz
 – Bellek: 6 GB RAM
 – Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 ile uyumlu 1GB VRAM)
 – Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 – Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
 – Ses Kartı: DirectX® 9.0c en yeni sürücülerle uyumlu bir ses kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 – İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit)
 – İşlemci: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz veya daha iyi ya da AMD FX-8120 @ 3.1 Ghz veya daha iyi
 – Bellek: 8 GB RAM
 – Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 (veya GTX 760 / GTX 960) ya da AMD Radeon HD 7970 (veya R9 280x [2GB VRAM] / R9 380 / Fury X)
 – Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 – Depolama: 47 GB kullanılabilir alan
 – Ses Kartı: DirectX® 9.0c 5.1 uyumlu bir ses kartı ve en yeni sürücüler