Red Dead Redemption 2 Five Finger Fillet (Beş Parmak Fileto) Nasıl Oynanır?

Yorum · 74 Görüntüleme

Red Dead Redemption 2'de para kazanmanın bazı yolları mini-oyunlardan geçer. Bu mini-oyunları oynayarak biraz para kazanabilirsiniz. Bunlardan biri de Five Finger Fillet'dir. Peki Five Finger Fillet nedir, nasıl oynanır ve nerelerde oynayabilirsiniz? Tüm bunların nasıl olacağını derlemeye çalıştık. Red Dead Redemption 2'de para kazanmak için bir göz atın.


Red Dead Redemption 2 Five Finger Fillet

Red Dead Redemption 2 Five Finger Fillet

Red Dead Redemption 2'de para kazanmak önemlidir. Aynı zamanda harcamakta. RDR 2'de para kazanamanın çeşitli yolları vardır. Bunların en önde gelenleri mini-oyunlardır. Oyun para kazanmak için size bir çok mini-oyun sunar. Bunlardan biri de Five Finger Fillet'dir. Peki Five Finger Fillet nedir, nasıl oynanır ve nerelerde oynayabilirsiniz? Tüm bunların nasıl olacağını derlemeye çalıştık. Red Dead Redemption 2'de para kazanmak için bir göz atın.

1. RDR 2: Five Finger Fillet Nedir?

Sıfır şans içerdiği için para kazanmak için en güvenilir mini oyun: sadece kontrol düğmesine hızlı bir şekilde basabilmelisiniz. Amaç, parmaklarınız arasındaki boşluklara bir bıçağın peş peşe dokunması, her vuruştan sonra baş parmağınıza dönmesidir.

Her masada sırayla birkaç rakiple karşılaşacaksınız. Her biri sonuncusundan daha hızlı tepkiler verir. Ustalaşmak için çeşitli varyasyonları vardır, ancak farklılık hakkında endişelenmenize gerek yoktur: her şey rakibinizden daha hızlı olmaya ve kaza ile kendinizi bıçaklamaktan kaçınmakla ilgilidir.

2. RDR 2: Five Finger Fillet Kazanmanın En İyi Yolu Nedir?

Kazanmanın en iyi yolu rakibiniz bıçağı aldığında R2/RT'yi tutmaktır ve takip ettikleri buton sırasına dikkat edin. Çünkü sizinki de aynı olacak. Başlangıçta X, Üçgen, X, Üçgen, X, Üçgen gibi kolay bir şey olacak. Ama sonra daha rasgele olacaktır. Başparmak dokunması her zaman X (veya Xbox One'da A) olduğundan, yalnızca diğer beş butonu hatırlamanız yeterlidir.

Rakibinizin sırası boyunca, kafanızda şablonu tekrar tekrar uygulayın. Bunu sesli olarak dile getirirseniz ezberlemeniz daha kolay olabilir. Ardından ekranda Arthur'a çok fazla dikkat etmeden sadece doğru butonlara basmaya odaklanın. Aslında, TV'nizden ziyade kontrolörünüze bakmak, sizin sıranız olduğunda yardımcı olabilir.

3. RDR 2: Five Finger Fillet Nerede Oynanır?

İlk şansınız Valentine'deki küçük salonda olacak. Oyunun başlangıcına yakın bir yerde ziyaret edeceksiniz. Daha sonra, Strawberry ve Van Horn'da da Five Finger Fillet masalarını bulacaksınız. Tüm rakipleri bir masada yendikten sonra, geri dönmeden önce altı saat beklemeniz gerekir.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!