Red Dead Redemption 2 Hileleri (RDR 2 Hileleri)

0 Yorum · 416 Görüntüleme

Red Dead Redemption 2, Rockstar Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir Vahşi Batı temalı aksiyon-macera video oyunudur. Red Dead Redemption 2, 26 Ekim 2018'de PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü.


RDR 2 Hile

RDR 2 Hile

Red Dead Redemption 2, Rockstar Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir Vahşi Batı temalı aksiyon-macera video oyunudur. RDR 2, 26 Ekim 2018'de PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Oyun öyküyü, karakterleri, açık dünyayı ve önemli ayrıntı düzeyini öven eleştirmenler tarafından evrensel olarak beğenildi.

Rockstar'ın Red Dead Redemption 2, sunulan Vahşi Batı dünyasında bulabileceğiniz tüm şeyleri görmek için zaman ayırmaya değecek büyük bir maceradır. Ama gerçekten beklemek istemeyen ve hemen bir şeyler almak isteyenler için, bunu yapmanın bir yolu var.

Oyun için bir dizi hileler ortaya çıktı, her türlü harika şeyi yapmanıza izin verir. Dayanıklılık düzeyinizi artırmak için çeşitli silahlara erişim sağlayarak istediğiniz seviyeye ulaşabilirsiniz.

Buradaki Red Dead Redemption 2 Hile kodları aslında gazete başlıkları veya Batı'nın deneyimini tanımlayan basit cümleler gibi ifadeler aracılığıyla yapılır. Hemen ufak bir hatırlatma yapalım; oyun içinde herhangi bir hile aktive ederseniz, kayıt edemezsiniz ve Başarılar veya Kupa kazanamazsınız. Yani hileler ilerlemeden daha çok eğlence içindir.

RDR 2 Hileleri

RDR2 hilelerine ulaşabilmeniz için gerekli tüm görevlerin yanı sıra, aşağıda en iyi hilelerin bir listesini oluşturduk. Bir RDR 2 hile kodunu girmek için, duraklatılırken Ayarlar > Hileler (Options > Cheats)'e gidin ve PS4'teki Üçgen düğmesine veya Xbox One'daki Y düğmesine basın. Ardından hile kodunu girin.

Sınırsız cephane: Abundance is the dullest desire

Sisi kaldırır: You Long for Sight but See Nothing

Son seviyede sağlık, dayanıklılık ve deadeye: You flourish before you die

Atınızı her yerden çağırabilirsiniz: Better than my dog

Yarış atı verir: Run! Run! Run!

Honor derecenizi arttırır: Virtue Unearned is not virtue

Tüm çubuklarınızı doldurur ve güçlendirir: You Seek More Than The World Offers

Bir savaş atı yaratır: You are a beast built for war

Ağır silahlar: Greed is American Virtue

Temel silahlar: A simple life, a beautiful death

Gürültüsüz, gizlilik silahları: Death is silence

Gardroptaki bütün kıyafetler: Vanity. All is vanity

Sınırsız dayanıklılık: The lucky be strong evermore

Aranan derecenizi yükseltir: You want punishment

Aranan derecenizi azaltır: You want freedom


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!