Resident Evil 5 ve 6 Nintendo Switch'e Geliyor

0 Yorum · 97 Görüntüleme

Nintendo'nun E3 2019 Direct’inde şirket, iki yeni Resident Evil oyununun Switch konsoluna geldiğini açıkladı. Belki de tüm Resident Evil bir gün Switch'e geçecektir.


Resident Evil 5 ve Resident Evil 6 Switch

Resident Evil 5 ve Resident Evil 6 Switch

Nintendo, şirketin E3 basın toplantısı versiyonu olan oldukça meşgul bir E3 2019 Direct'e sahipti. Nintendo'nun yaptığı birçok duyuru arasında, şirket bu sonbaharda Switch'e iki tane daha Resident Evil oyunu geleceğini açıkladı.

Bu iki port, Resident Evil 5 ve Resident Evil 6 içindir. Her iki oyun da hayatta kalma korkularının öncüllerine göre biraz daha aksiyon odaklıdır.

Resident Evil 5'te bir ortağa sahip olmak, oyun derinliği dereceleri ve oyunu oynamayı daha heyecan verici hale getiren dramatik gerginlik sunar. Yavaş, kasıtlı hareket ve çekim herkese hitap etmemesine rağmen, bu oyunun sık sık geniş çaplı savaşları ve co-op oyunları hala eğlenceli ve heyecan verici bir macera sunuyor.

Resident Evil 6'ya bakacak olursak hayranlar için en iyisi diyemeyiz. Seri inançlı, hikaye uğruna geçebilir ve belki de Resident Evil'in en yüksek ihtişamındayken hatırlayan birkaç anı takdir edebilir. Ancak bu uzun, fakir devam oyunu, en adanmış kişiler için bile en yüksek sabrın testidir.

Resident Evil 5 ve Resident Evil 6 - Nintendo Switch Fragmanı


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!