Rockstar Games PS5 ve Xbox Anaconda için Oyun Geliştiriyor Olabilir - Yoksa GTA 6 mı?

Söylemeye gerek yok Rockstar Games, sadece iki oyun bile olsa, bu nesil oyunlarda harika bir iş çıkardı. GTA 5 ve RDR 2.


Rockstar Games Birkaç Yeni Nesil Proje Üzerinde Çalışıyor

Rockstar Games Birkaç Yeni Nesil Proje Üzerinde Çalışıyor

Söylemeye gerek yok Rockstar Games, sadece iki oyun bile olsa, bu nesil oyunlarda harika bir iş çıkardı. Grand Theft Auto 5’in bağlantı noktaları, oyunun 100 milyon satışına katkıda bulundu; Red Dead Redemption 2, şimdiye kadarki en hızlı satan oyunlardan biri ve açık dünya macerasının gerçek bir kanıtı oldu. Peki sırada ne var?

GearNuke'nin bu raporuna göre, şirket yaklaşmakta olan birçok oyun için “yeni nesil” projeleri olarak adlandırılan bir dizi iş ilanı yayınladı. Açıkçası, bu oyunların ne olabileceği ile ilgili herhangi bir ayrıntı yok, ancak en azından söylenenler umut verici görünüyor.

Şirket görünüşe göre New York stüdyosunda bir Teknik Yüz Geliştiricisi ile birlikte Toronto merkezli ofisi için bir Kıdemli Teknik Ressamı ararken animasyon sistemlerine biraz çaba harcıyor gibi görünüyor. Bu işlerin amacı, listeye göre “gelecekteki başlıklar için yeni teknolojilerin araştırılmasına ve geliştirilmesine yardımcı olmak” tır.

Ayrıca işlerin "canlandırmayı yeniden hedefleme, yüz canlandırması izleme/donanım, ikincil hareket simülasyonu ve karakter deformasyonuna yeni yaklaşımlar oluşturma" ve "yüz takibi, yüz animasyonu, yüz tanıma, iyileştirme araçları/hatları için yeni yaklaşımlar ve iş akışlarının geliştirilmesi." etrafında döneceğini belirtiyor.

Ayrıca, Red Dead Redemption 2 gibi oyunlarda ayrıntılarla oldukça iyi olmasına rağmen “Yeni nesil MoCap araçları ve boru hattı oluşturma ve geliştirme” için hareket yakalama sistemini geliştirmek istiyor.

Rockstar India için bir başka liste de ortaya çıktı. Ekip “Bazı heyecan verici projeler için yeni nesil dünyalar yaratmak!” için teknik sanatçılar arıyor.

Şimdi asıl soru şu ki...şirket ne üzerinde çalışıyor olabilir? Tabii ki en büyük tahmin şirket PS5 ve Xbox Anaconda gibi yeni nesil konsollar için Grand Theft Auto 6 (GTA 6)'yı gelişmeye başlamamış olabilir. Ama şirket resmi duyurular yapana kadar bunu bilemeyiz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!