RPG Maker MV, Pixel Game Maker ve Visual Novel Maker Araçlarını Ücretsiz İndirin

0 Yorum · 164 Görüntüleme

Birkaç geliştirici araç bu hafta ve hafta sonu boyunca Steam'de ücretsiz. RPG Maker MV ile hayallerinizin RPG'sini yaratın veya Pixel Game Maker'ı kullanarak retro tarzı bir piksel oyunu yapın. Hikayenizi hayata geçirmek için Visual Novel Maker'ı kullanın.


RPG Maker MV, Pixel Game Maker ve Visual Novel Maker

RPG Maker MV, Pixel Game Maker ve Visual Novel Maker

Birkaç geliştirici araç da bu hafta ve hafta sonu boyunca Steam'de ücretsiz. RPG Maker MV ile hayallerinizin RPG'sini yaratın veya Pixel Game Maker'ı kullanarak retro tarzı bir piksel oyunu yapın. Görsel romanlar size hitap ediyorsa, hikayenizi hayata geçirmek için Visual Novel Maker'ı kullanabilirsiniz. Ve elbette, bu hafta sonu satın almak için de indirim vardır: RPG Maker MV sadece 28,75 TL (% 75 indirim), Pixel Game Maker MV 92,25 TL (% 25 indirim) ve Visual Novel Maker 55,20 TL (% 40 indirim) değerindedir.

RPG Maker yıllardır kendi Windows PC Rol yapma oyununuzu yapmanın en kolay yolu. Tecrübe veya beceri seviyesine bakılmaksızın, gurur duyabilecekleri bir oyun yapma araçlarını herkese sunmaya çalışır. Şimdi, RPG Maker MV ile oyununuz sadece Windows PC'de değil OS X PC'de de yapabilirsiniz. Daha sonra iOS, Android, Windows, OS X uygulayın. Hatta HTML5 kullanarak bir tarayıcıda oynayın.

Pixel Game Maker MV, hiçbir programlama bilgisine ihtiyaç duymadan kendi aksiyon oyununuzu oluşturmanıza olanak sağlar. Bu motor, insanların tutkularına ses vermek, kalplerinde tuttukları oyunu özgürce ifade etmelerini sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Şimdi oynamak istediğiniz oyunu siz yapın.

Visual Novel Maker, Degica'nın oyun geliştirme araçları serisinden biridir. Sanatçı ve yazarların hikayelerini hayata geçirmelerini amaçlayanlar ve Görsel Roman Oluşturmak için devrim niteliğinde yeni bir araç. Visual Novel Maker, Andre Radomski tarafından geliştirilmiştir.

RPG Maker MV İndir
Pixel Game Maker İndir
Visual Novel Maker İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!