Saints Row\un Oynanış Videosu Yayınladı

Saints Row\un Oynanış Videosu Yayınladı

Volition tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından ise PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için 25 Şubat 2022 tarihinde yayınlanacak olan Saints Row'un yeni oyun içi oynanış videosu yayınlandı. Saint Row serisi, yapım tarihinden bu yana çok sayıda hayranı olan oyun serilerinden biridir. Özellikler devasa oyun dünyası ve sonu bitmeyen aksiyon dolu sahneleri ile oyun severleri büyülemeyi başardı. 4 oyundan oluşan Saint Row'un yeni oyununun oynanış videosu yayınlandı. 

GTA serisini andıran yapısı ile oyun kendini ön plana çıkarabilmeyi başardı. Eleştirmenler tarafından genellikle olumlu geri dönüşler alan oyun için grafiksel anlamda oldukça iyi bir iş çıkarttıklarını söyleyebiliriz. 

Oyunun tanıtım yazısı: Yanında dostların Neeah, Kevin ve Eli ile geleceğin Mafya Babası olarak Saints çetesini kuracak, Santo Ileso’nun sokaklarında kurduğun imparatorluğu büyütüp şehrin kontrolü için savaşırken Los Panteros, Idols ve Marshall çeteleriyle mücadele edeceksin. Aslında Saints Row bir tür yeni şirket kurma hikâyesi. Tek farkı, Saints çetesinin işi suç işlemek. 

Şimdiye kadar yaratılan en büyük ve en iyi Saints Row oyun dünyasının tadını çıkar. Santo Ileso’nun gitgide genişleyen benzersiz dünyası yan görevlerle, suç dünyasının tehlikeli hamleleriyle ve muhteşem ana görevlerle dolu vahşi ve çok eğlenceli bir yer. Silahlarını, arabalarını ve hatta atlayış tulumunu kullanarak bu dünyanın bir numarası olacaksın.”