SEGA 60.Yıldönümü İçin Bir Web Site Yayınladı

0 Yorum · 109 Görüntüleme

Oyun dünyasının en eski ve en başarılı şirketlerinden birisi olan SEGA, 60.yıldönümü için özel bir web site yayınladı. Web sitede şirketin geçmişinin yanı sıra SEGA başkanı tarafından hazırlanmış bir mesaj da bulunuyor.


      Oyun dünyasının en önemli şirketlerinden birisi olan SEGA, 60.yıldönümüne özel yeni bir web site yayınladı. "GO SEGO" sloganıyla SEGA'nın 60 yıllık şirket geçmişini gösteren web site, kısa sürede birçok oyuncu tarafından ziyaret edildi.

       SEGA'nın 60.yıldönümüne özel açılan web sitede SEGA başkanı Haruki Satomi tarafından yayınlanan bir mesaj da bulunuyor. Mesaj da, "2020 yılı SEGA'nın önemli markalarından Nihon Goraku Bussan Co. Ltd.'nin kuruluşunun üzerinde altmış yıl geçti. Yıllar boyunca SEGA'nın yanında olan ve destek olan herkese şükranlarımızı sunuyoruz." dedi.

    

    SEGA başkanı Haruki Satomi tarafından yapılan açıklamanın devamında, " Dünyada şu ana kadar kimsenin hayal edemediği fikirlerle insanları şaşırtmak istiyoruz. Geleceğin yeni dünyasında insanlara fikirlerimizle deneyimer sunmak isteyen bir şirket olmaya çalışıyoruz. Bundan dolayı bu süreçte önümüze çıkan tüm engelleri aşarak tüm zorluklarından üstesinden gelmeliyiz. SEGA'nın 60.yıldönümüne özel belirlediğimiz slogan olan "GO SEGA" da sizlere belirttiğimiz bu arzularımızı belirtiyor. SEGA olarak bu önemli yılda kullanıcılara önemli içerikler sunmayı planlıyoruz. Yayınlayacağımız bu özel içeriklerle birlikte SEGA'nın ne kadar tutkulu bir şirket olduğunu tüm dünyaya göstereceğiz." ifadelerini kullandı.

      Bizde oyun dünyasının en  önemli ve en eski şirketlerinden birisi olan SEGA'nın 60.yıldönümünü kutluyoruz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!