Şimdi Gears 5 Multiplayer Test İndirilebilir - Sunucular Cuma Günü Aktif Olacak

Yorum · 16 Görüntüleme

Sunucuların hafta sonuna hazır olmasından önce istemciyi Xbox One ve PC'den indirebilirsiniz. Gears 5 çok oyunculu teknik testi, 19 Temmuz Cuma günü başlıyor.


Gears 5 Multiplayer Test

Gears 5 Multiplayer Test

Gears 5 çok oyunculu tech testi, 19 Temmuz Cuma günü başlıyor. Bunun ötesinde Microsoft, oyunun indirme istemcisini başlattı, oyuncuların indirip kurmasına izin vererek, sunucular aktif olduğunda tam olarak başlayabilmelerini sağlar.

Gears 5 Tech Test indirmesini Xbox One için Xbox Store ve PC'de arayarak bulabilirsiniz. Dosya boyutu Xbox One'da 10.89 GB'dır ve Microsoft bir SSS'de PC için de aynı olması gerektiğini söyledi. Geliştirici The Coalition, geliştiricilerin "sunucu kararlılığını olabildiğince korumaya" çalıştığı için oyuncuların sırada beklemeleri gerektiği konusunda uyardı.

Tech test 19 Temmuz'da başlayacak ve 22 Temmuz'a kadar devam edecek. İkinci bir tech testi, aynı hafta 26 Temmuz - 29 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

Gears 5 Tech Testi, üç mod (Arcade, Escalation ve King of the Hill) ile birlikte District ve Training Grounds adlı iki çok oyunculu harita içeriyor. Test ayrıca, oyunculara temelleri öğreten bir tür öğretici mod olan yeni Bootcamp modunu da içeriyor. Ayrıca tech testine dahil edilenler arasında, belirli challenges görevleri tamamlayarak oyuncuları "Tester Weapon Skin" ile ödüllendiren bir ilerleme sistemi olan "Tour of Duty" var. Skin, piyasaya çıktığında Gears 5'te satışa sunulacak.

Gears 5 tech testine erişmek için, Xbox Game Pass'a abone olmanız veya oyunu Xbox One veya PC'de ön sipariş etmeniz gerekir. Oyunun neler istediğini aşağıdaki bağlantıyı kullanarak öğrenebilirsiniz.

Gears 5 Sistem Gereksinimleri


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!