Şimdiye Kadarki En İyi E3 2021 Frgmanları

0 Yorum · 835 Görüntüleme

İşte E3 2021'de şimdiye kadar gördüğümüz en iyi fragmanlar.


E3 2021 nihayet başladı ve bu da doğal olarak bir sürü yeni oyun fragmanını beraberinde getiriyor. Geoff Keighley's Summer Game Fest ve Tribeca Games Spotlight gibi E3 öncesi etkinliklerin, gelecek oyunlar için harika fragmanlar görmek için heyecan verici platformlar olduğu kanıtlandı, ancak şimdi etkinlik başladı, sizin için sezonun en önemli fragmanlarından bazılarını derledik. 

Elden Ring (PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC)

Summer Games Fest bir patlama ile sona erdi ve dünyaya From Software'in uzun zamandır beklenen Elden Ring'in ilk oynanış fragmanını gösterdi. Beğenilen geliştiricinin önceki açıklamaları gibi, bu da oyun nihayet Ocak 2022'de geldiğinde oyuncuları bekleyen göz korkutucu yeni zorluklara yoğun bir bakış sunuyor.

Death Stranding: Director's Cut (PS5)

Her zamanki gibi, Hideo Kojima, Death Stranding: Director's Cut'ı duyuran bir fragmanla insanları şaşırtmak için Keighley's Summer Games Fest akışında özel bir konuk olarak göründü . Fragman, bu yeni PS5 sürümünün tam olarak ne sunacağına dair hiçbir belirti sunmasa da, en azından Kojima'nın Metal Gear Solid üzerindeki önceki çalışmasına oldukça eğlenceli bir geri dönüş oldu.

Far Cry 6 (PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, Stadia, Luna)

 

Her oyun etkinliğinde çıkacağı tarih değişen ve bir türlü belirlenemeyen Far Cry 6 nihayet 7 Ekim 2021 tarihinde oyunseverler ile buluşacak. Bu büyük buluşmayı sabırsızca bekleyen oyunseverler için Far Cry 6'nın oynanış videosu yayınlandı. 

Mario + Rabbids: Umut Kıvılcımları (Anahtar)

Mario + Rabbids: Kingdom Battle, Mario + Rabbids: Sparks of Hope şeklinde bir devam oyunu alıyor ve oyunun ilk fragmanı, bu crossover'ın bu kadar iyi çalışmasının ne kadar şok edici olduğunu bize bir kez daha hatırlattı.

Avatar: Pandora'nın Sınırları (TBA)

Avatar: Frontiers of Pandora, Ubisoft Forward 2021 akışının sonunda görmek hoş bir sürprizdi. James Cameron'ın çok popüler film serisinin dünyasında geçen yeni oyun, Ubisoft'un şimdiye kadar yaptığı en iddialı film oyunu uyarlamalarından biri gibi görünüyor.

Trek To Yomi (PS5, Xbox Series X|S, PC)

Klasik samuray sinemasıyla ilgileniyorsanız, Trek to Yomi merakınızı cezbedebilir.  Yaklaşan bu 2.5D yandan kaydırmalı aksiyon oyunu, film türünün en iyilerini çağrıştıran bir estetiğe sahip.

Halo Infinite (PC, Xbox One, Xbox Series X|S)

E3'te Microsoft'un Xbox ve Bethesda Showcase'inin en önemli parçası elbette Halo Infinite idi . Geliştirici 343 Industries, oyunun yeni mekaniklerinden bazılarını ve hızlı tempolu dövüşü eylem halinde gösteren en son fragmanlarıyla çok oyunculuya odaklandı.

Starfield (PC, Xbox Series X|S)

Starfield için aldığımız son tanıtım fragmanından çok daha bilgilendirici olmasa da, Bethesda yaklaşmakta olan uzay RPG'sine bir kez daha göz attı. Fragman, başka bir şey olmasa da oyunun estetiğini yeniden onaylıyor.

Forza Horizon 5 (PC, Xbox Series X|S, Xbox One)

Söylentilerin önerdiği gibi, Forza Horizon 5 Meksika'da geçiyor ve hikayeli yarış serisi, piyasadaki en iyi, en güzel ortamlardan bazılarını ortaya çıkarmaya devam ediyor.  Yukarıdaki fragmanda Forza Horizon 5'in inanılmaz görünümüne göz atın.

Battlefield 2042 (PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5)

E3 2021'den hemen önce Battlefield 2042'nin sinematik bir gösterimini aldık , ancak geliştirici DICE ve Electronic Arts'ın aslında 128 oyunculu savaşları eylem halinde gösterdiği Xbox ve Bethesda Showcase'deydi. Yukarıdaki fragman, oyuncuları ve araçları mahvedebilecek silah eklentileri ve hortumları değiştirmek için Plus sistemi de dahil olmak üzere bir dizi yeni oyun öğesi içeriyor.

Replaced (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

Yan kaydırmalı cyberpunk oyunu Replaced, Xbox ve Bethesda Showcase'in sürprizlerinden biriydi. İçinde, kendini bir insan vücudunda bulan ve görünüşe göre avlanan bir yapay zekayı oynuyorsunuz.

Somerville (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

Somerville size geliştirici Playdead'den Limbo ve Inside'a benzer hisler veriyorsa, bunun nedeni bu iki oyunla aynı kişiler tarafından yapılmış olmasıdır. Yeni fragman, işler oldukça önemli ölçüde ve oldukça hızlı bir şekilde tırmanmadan önce bir aileye yakın duruyor.

A Plague Tale: Requiem (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

2019'da A Plague Tale: Innocence, kaliteli bir hikayeyi gizli oyun ve bazı korkunç fare mekanikleriyle birleştiren bir çıkış vuruşu oldu. A Plague Tale'e benziyor: Requiem, masumiyeti harika yapan şeylerin çoğunu geri getirecek, oyunda daha da fazla brüt fare fiziği var.

The Outer Worlds 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

The Outer Wilds 2 hakkında çok fazla ayrıntı bulunmuyor ancak fragman, Obsidian'ın yeni serisindeki ilk oyunu çok eğlenceli yapan mizahı kanalize ediyor. Yukarıdaki fragman aynı zamanda genel olarak oldukça iyi bir E3 fragmanı gönderisidir, bu yüzden kontrol etmeye değer.

Redfall (Xbox Series X|S, PC)

Arkane Studios'un bir sonraki oyunu da Xbox ve Bethesda Showcase'de duyuruldu. Sıradışı bir vampir oyunu olan Redfall oyunseverlere bambaşka bir oyun deneyimi sunacak gibi görünüyor. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!