Sims 4'te Bir Tura Çıkın: Island Living

0 Yorum · 237 Görüntüleme

Deniz kızlarıyla tanışın ve çevreyi koruyun. Sims 4'ün son eklenti paketi olan Island Living ile Sim'iniz 21 Temmuz’da tatil için cennetten bir adaya düşecek.


Sims 4 Island Living

Sims 4'ün son eklenti paketi olan Island Living ile Sim'iniz 21 Temmuz’da tatil için cennetten bir adaya düşecek ama öncesinde yukarıdaki resmi oyun fragmanında, adayla tanışmak için hızlı bir tura çıkabilirsiniz.

Sulani'de Simsleriniz yüzebilir, kano, jet ski kullanabilir, balık tutabilir ve hatta bazı deniz kızlarıyla takılabilir. Para kazanmak için sıkılırlarsa ya da sadece kumdan kaleler inşa etmekten ve güneşlenmekten sıkıldılarsa, yeni kariyerler olan balıkçılık ve dalmaya başlayabilirler ya da insanlara ya da doğaya cankurtaran ya da çevreci olarak yardımcı olabilirler.

Çevreci kariyeri seçmek Sim'inizin plajları temizlemekten tutunda Sulani'nin suları üzerinde yapılan testlere kadar uzanan çeşitli işlerden para kazanmasını sağlayacak. Adanın daha güzel olması Sim'inizin sıkı çalışmasına değer.

İrademe hakim olamamam Sims 4’ün birçok genişleme paketine sahip olmamla sonuçlandı. Şu anda mahalledeki herkesi vampir yapmaya çalışıyorum. Bu yüzden sırada güneşli, tropik bir ada seyahatinin olduğunu sanmıyorum. Deniz kızları ve vampirler düşmandı değil mi? Yoksa kurt adamlar mıydı?


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!