Sonunda Dragon Quest Builders 2'nin Çıkış Tarihi Açıklandı

0 Yorum · 59 Görüntüleme

Switch için Dragon Quest XI'ın duyurusunun yanı sıra, ayrıca Japonya'da geçen yılın sonlarında piyasaya sürülen Dragon Quest Builders 2'nin batı sürümünün çıkış tarihi de onaylandı.


Dragon Quest Builders 2

Dragon Quest Builders 2

Switch için Dragon Quest XI'ın duyurusunun yanı sıra, ayrıca Japonya'da geçen yılın sonlarında piyasaya sürülen Dragon Quest Builders 2'nin batı sürümünün çıkış tarihi de onaylandı. Hem Switch hem de PS4 için 12 Temmuz’da Batı’ya geliyor.

Haberler, Nintendo'nun Direct sunumu sırasında ve ardından Sony ve Square Enix sosyal yayınlarında doğrulandı. İlk oyunda olduğu gibi Dragon Quest Builders 2, ana düşmanının kahramanları mağlup ettiği ve dünyayı çorak topraklarla bıraktığı mevcut bir Dragon Quest oyununun alternatif gerçekliğinde gerçekleşiyor; bu özellikle Dragon Quest II'ye odaklanıyor.

Devam oyunu, dört oyunculu çevrimiçi ve yerel işbirlikçi oyun, sualtı keşfi, isteğe bağlı birinci şahıs görüşü, çizgi yeteneği ve daha fazlasını içeren bir dizi yeni özelliği barındırıyor. İlk Dragon Quest Builders sahipleri, orijinal kahramanın kıyafetlerini ve Dragon Lord'un tahtı yapmak için kabiliyetlerini ortaya çıkarabilen bazı güzel avantajlar elde ederler.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!