Specdrums Rings - Renklerle Müzik Yapın (Müzik Yapan Yüzük)

Yorum · 36 Görüntüleme

Kendinizi müzik konusunda beceriksiz bulup uzak tutuyor musunuz? Artık herhangi bir fiziksel nesneye dokunabilir ve farklı sesler üretebilirseniz, bu ne kadar hoş olurdu?


Müzik Yapan Yüzük

Müzik Yapan Yüzük

Akıllı telefonunuza bağlanan ve etrafınızdaki dünyaya dokunarak müzik yapmanıza izin veren Specdrums adlı bir takılabilir yüzük grubunun amacı budur. Yüzükler, farklı renkleri farklı sesler olarak algılarlar; bu nedenle, elbiselerinizden mobilyanıza, masanızdaki nesnelere kadar dokunabileceğiniz her şeyle müzik yapın

Specdrums uygulaması hem iOS hem de Android ile uyumludur ve bir seferde en fazla 10 zil sesi bağlanabilir. Kullanıcılar, müzik yaparken kullandığı enstrüman türlerini seçebilir; klavyeler, synth'ler, davul setleri, ses efektleri veya kendi kayıtlarınız dahil bir dizi seçenek kullanabilirler. Belirli sesler belirli renklerle eşleşecek şekilde özelleştirilebilir ve yüzükler GarageBand gibi diğer müzik yapım uygulamalarıyla da bağlantı kurabilir.

Specdrums'un kurucusu ve Cornell'den mezun mühendis olan Steven Dourmashkin, "Davulcu olarak yetişirken, drum setinden uzaklaştığımda her şeye dokunacağım demiştim" dedi "Dokunuşlarımı gerçek vuruş seslerine dönüştürebilen en taşınabilir davul makinesi yaratmaya kararlıydım." diye devam etti. 

Yüzükler, Ocak 2018'de çıkması beklenen, her biri 34$ olan erken satış fiyatı ya da Kickstarter'da iki kişilik 74$ fiyatla satılmaktadır. 

Specdrums Rings


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!