Star Wars Battlefront 2 Güncellemesi Count Dooku'yu Ekliyor

Yorum · 21 Görüntüleme

Sith Lord Count Dooku, Star Wars Battlefront 2'deki kötü adamlar listesine ücretsiz güncelleme ile katıldı.


Star Wars Battlefront 2 Dooku

Star Wars Battlefront 2 Dooku

Sith Lord Count Dooku, Star Wars Battlefront 2'deki kötü adamlar listesine ücretsiz güncelleme ile katıldı. Geonosis'in tozlu savaş alanları da diğer oyun modlarına eklendi, böylece yeni dünyayı Galactic Assault oynamadan kontrol edebilirsiniz. Şimdi çıktı.

Attack of the Clones ve diğer ön seçimlerden hoşlanacak pek bir şey yok, ama her zaman Darth Tyranus ve onun süslü ışın kılıcı çok sevilmiştir. Darth Maul gibi, o da filmlerde pek gelişmedi. Ama şık bir şifoniyer, zarif bir dövüş stiline sahip ve Christopher Lee tarafından oynandı, bu yüzden çoğu kişi ona hayran.

Filmdekine benzer şekilde, dijital Dooku da bir düellocu. Bir savaş alanının ortasında olmasına rağmen, yaşlı adam her zaman hazır görünüyor. Yakın muharebe saldırıları hızlı ve ölümcül, düşman ışın kılıcını kolayca saptayabildiğinden ve sonra da bir miktar cezalandırdığından ışın kılıcı becerileri onu Jedi'ya karşı büyük bir rakip yapıyor. Diğer taraftan, Blasterfire daha zahmetlidir; Dooku'yu dışarda bırakmak istiyorsanız ateş edin.

Şimşek saldırısı yapan grupları sersemletme yeteneğinin yanı sıra, Dooku bireyleri hedef alarak onları daha yavaş ve müttefikleri tarafından daha fazla hasar görmelerini sağlar. Elverişli olarak bir düşmanı öldürme yeteneğini hemen yeniden doldurur.

Dooku'nun şu anda sadece bir kıyafeti var; normal Sith Lord görünüşü. Ama ikincisi 30 Ocak'ta çıkacak ve üçüncüsü ise Şubat ayında gelecek. Her ikisi de kristaller için uygun olacak ve oyunda da kazanılabilir.

Geonosis haritasının daha küçük versiyonları da oynanabilir. Büyük, çok amaçlı Galactic Assault savaşları sizin tarzınız değilse, şimdi Heroes vs. Villains, Blast ve Custom Arcade'de haritayı kontrol edebilirsiniz.

Star Wars Battlefront 2 Güncellemesi  şimdi mevcuttur.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!