Star Wars Etkinliği İçin Fortnite’a Işın Kılıcı Eklendi

Star Wars Etkinliği İçin Fortnite’a Işın Kılıcı Eklendi

 Son zamanlara damga vuran oyunlardan biri olan Fortnite, sürekli bir etkinlik gerçekleştiriyor. Gündemi takip ederek yeni etkinlikler getiren ve oyun severler açısından da sıra dışı olan bu etkinlikler oyuncuları tatmin ettiğini söyleyebiliriz. Getirdiği sıra dışı etkinlikler sebebiyle popülaritesini arttıran ve oyuncularıyla bağını güçlendiren Fortnite çok ilginç yeni bir silah ekledi.

 Geçtiğimiz günlerde Epic Games, Fortnite için Star Wars etkinliğini yayınlamıştı. Vizyona girecek olan Star Wars’un yeni filmi Rise of Skywalker’ın gündemde olmasıyla oyuna getirilen etkinlik sonucu oyuncular çeşitli ögeler kazanabilecek ayrıca çeşitli görevlerde de yer alabilecekler. Bunların yanı sıra daha önce kilitli olan eğeler de eklenecek ve bununla birlikte yeni eşyaların eklenmesi de söz konusu olacak. 

 Dün gece gerçekleşen etkinlik sırasında oyunculara ışın kılıcı dağıtıldı.

Devonte on Twitter

https://twitter.com/ItsDevontee/status/1205940596046782467

 Canlı olarak gerçekleştirilen yayında etkinlikteki oyuncular bir kutudan ışın kılıcı aldılar ve Fortnite oynayan oyuncular ücretsiz olarak elde ettikleri ışın kılıcının ardından fazlasıyla şaşırdı. Işın kılıcı tahmin edildiği üzere bir yakın dövüş silahı olup rakibe uygulandığında ciddi anlamda yüksek miktarda hasar uyguluyor. Kendine özel mekanikleri olan ışın kılıcının ne kadar süre oyunda duracağı henüz bilinmiyor. Star Wars’un yeni filmi Rise of Skywalker’ın vizyona girmesine daha bir hafta olduğunu göze alırsak ışın kılıcını deneyimlemek isteyen oyun severlerin önünde uzun bir zaman olacağı kesin gibi duruyor.

 Bu arada Star Wars serisinin yeni filmi olan Rise of Skywalker’ın 20 Aralık 2019 tariihinde Ülkemiz sinemalarında vizyona girmesi bekleniyor.