Steam'in 29 kasıma kadar sürecek sürecek olan Black Friday indirimlerinde oyun almayı düşünüp bir türlü karar veremeyenler için bu listemiz. Belki karar vermenizde yardımcı olur.

Batman™: Arkham Knight

Batman™: Arkham Knight

Batman serisinin en son oyunlarından olan Batman™: Arkham Knight 2015 yılında çıkmıştı. Başlarda bilgisayarlar için optimizasyon sorunu nedeniyle toplanan bu oyun bu sorunu aşmayı bildi. Batman™: Arkham Knight Black Friday indirimleri ile şu an Steam'de %50 indirimle 44,50 TL. Ama bilgisayarım kaldırmaz diyenlere sadece bu oyununda değil serinin diğer oyunlarında da indirimler mevcut.  Batman™: Arkham Origins %75 indirimle 7,75 TLBatman: Arkham Asylum Game of the Year Edition %75 indirimle 7,75 TL. 

Batman oyunlarındaki diğer indirimler için buraya tıklayabilirsiniz.

Just Cause 3

Just Cause 3

Just Cause 3, kendisi açık dünya oyunu olmasıyla GTA 5'e rakip olmuş durumda. Daha fazla aksiyon ve hareket isteyenlerin kesinlikle kaçırmaması gerek bir oyun. Üç oyundan oluşan bu serinin son oyunu olan Just Cause 3 Black Friday indirimleri ile beraber Steam'de %75 indirimle 22,25 TL. Serinin diğer oyunlarına göz atarsak Just Cause 2  %75 indirimle 5,74 TL. Just Cause ise 3,25 TL.

Just Cause indirim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.  

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

İçinde GTA olmayan indirim dönemi mi olurmuş? Olmaz tabi. Bilgisayarınız GTA 5'i kaldırır mı bilmeyiz ama adettendir yazalım biz yine de. GTA V Black Friday indirim döneminde %50 indirimle 89,50 TL. Gelelim bilgisayarı GTA 5'i kaldırmayanlara. Onlar için de serinin önceki oyunlarında da büyük indirimler mevcut. Grand Theft Auto IV: Complete Edition %70 indirimle 14,70 TL. Nostalji sevenler içinse Grand Theft Auto: The Trilogy yani GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas oyunları hepsi beraber 14,70 TL.

Grand Theft Auto indirim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Far Cry Primal

Far Cry Primal

Far Cry'ın büyük beğeni toplayan son oyunu Far Cry Primal 2016 yılında yayınlanmıştı. Açık dünyası ve eski çağlarda geçiyor olması oyunun en beğenilen yanlarıydı. Black Friday indirim döneminde Far Cry Primal %50 indirimle 65 TL. Tabi ki diğer oyunlarda da olduğu gibi serinin diğer oyunlarında da indirimler mevcut. Far Cry 4 %50 indirimle 45 TL. Far Cry 3 %75 indirimle 11,49 TL. Far Cry'ın ilk oyunu ise 6,80 TL.

Far Cry indirim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Black Friday İndirim Döneminde Oyun Almayı Düşünüyor Musunuz?

Black Friday İndirim Döneminde Oyun Almayı Düşünüyor Musunuz?

Facebook Yorumları