Super Mario Bros Şimdi Battle Royale

Yorum · 2 Görüntüleme

100 oyuncu, tek dünya. Orjinal Super Mario Bros'un web tabanlı battle royale versiyonu.


Super Mario Bros Battle Royale

Super Mario Bros Battle Royale

Fortnite, PUBG, Apex Legends kenara çekilin! Yeni battle royale kralı var. O kırmızı şapkalı bir tesisatçı.

Mario Royale, 100 oyuncuyu bir dünyanın içine atan ve onlardan sonuna kadar yarışmalarını isteyen orjinal Super Mario Bros'un web tabanlı battle royale versiyonudur. Oyuncularla direkt etkileşime giremezsiniz ancak kaplumbağa kabukları ile onlara zarar verebilir ya da onları yuvarlayarak göndermek için durdukları bloğu kırabilirsiniz. Haklar paylaşılıyor, bu yüzden sadece bir oyuncu bu çok önemli mantarı alabilir.

Oyun turun başlangıcında rastgele bir dünya 1, 2 ya da 3'ü seçer ve kazanmak için dünyanın sonunda Bowser's kalesine ulaşan ilk üç oyuncudan biri olmanız gerekir. Hem hızlı gidip hem de hayatta kalmanız gerekiyor. Bu yüzden daha sonra liderlere yetişmek zorunda kalsanız bile haklar için yolunuzdan çıkmaya değebilir.

"Burada yaptığım gerçek bir günah" diyor yaratıcı InfernoPlus ama oyuncular önemsiyormuş gibi görünmüyor. Ben bunu yazarken 400'den fazla oyuncu çevrimiçi ve bir oyun bulmam 10 saniye sürdü. Her tur hızlı ve birçok insan bir dakika içinde ölüyor, bu da bir sonraki tura geçmeyi kolaylaştırıyor. Mario'yu hem klavyenizle hem de oyun kumandanızla konntrol edebilirsiniz.

Eğlenceli, kaotik ve hemen gitmeye değer: oyunu buradan deneyebilirsiniz


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!