Tekken 7’nin Yeni DLC Karakterleri Tanıtıldı

Tekken 7’nin Yeni DLC Karakterleri Tanıtıldı

  2017 yılında piyasaya çıkan, Bandai Namco tarafından geliştirilen Tekken 7, güncelleme almaya ve etkinlikler düzenlemeye kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz zamanlarda düzenlenen Tekken World Tour 2019 adıyla gerçekleştirilen etkinlikte Tekken 7 ‘nin finalleri düzenlenmişti. Düzenlenen etkinlikte Tekken 7’nin 3. sezonu tanıtım fragmanı ile tanıtıldı.

  9 Aralık 1994’te PlayStation için piyasaya çıkan ve çıktığı gibi de büyük ilgi toplayan oyun aynı zamanda PlayStation’ın ilk oyun olma özelliği de gösteriyor. Eskilerde beri dövüş oyunu denilince akla gelen önemli isimlerden birisi olan Tekken, 1994’ten bu yana yeni oyunlarını ve  DLC karakterleri almaya devam ediyor. En son 2017 yılında çıkan Tekken 7 hala daha güncelleme almaya devam ediyor. Dünya genelinde bilinen ve fazlasıyla popüler olan oyunun dünya turnuvası bile düzenlenmekte. Bu yıl düzenlenen Tekken World Tour 2019 turnuvasında oyunun finalleri düzenlendi ve sahnede Bandai Namco tarafından geliştirilen oyunun 3. sezon tanıtım fragmanı ile oyun severler ile tanıtıldı.

  2019 yılının ağustos ayında gerçekleşen dövüş oyunları etkinliği olan Evo 2019’da oyun severler için gösterilen bir tanıtımda Metal Gear Solid karakteri Snake’in Tekken 7 ekibine dahil olabileceği söylentiler arasındaydı. Ancak daha sonra yapılan açıklamada tanıtımın gerçek ile bir ilgisi olmadığı tamamen şaka olduğu duyurulmuştu. Bandai Namco yeni dövüşçüleri olan Leroy Smith ve önceki oyunlardan da hatırlayacağınız üzere sumo güreşçisi Ganryu için yayınlanan fragmanları aşağıdan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

TEKKEN 7 – Fahkumram DLC TWT Trailer | PS4, X1, PC

TEKKEN 7 – Leroy Smith DLC TWT Trailer | PS4, X1, PC

TEKKEN 7 – Ganryu DLC TWT Trailer | PS4, X1, PC