Oynarken Telefonunuzu Elinizden Düşürmeyeceğiniz En Eğlenceli 3 Mobil Oyun

Oynarken Telefonunuzu Elinizden Düşürmeyeceğiniz  En Eğlenceli 3 Mobil Oyun

Domino Drop

Domino Drop

  Bu oyundaki amacınız aynı renkte olan domino taşlarını birbiriyle eşleştirmek. Eşleştirilen domino taşının yarısı ortadan kalktığında ve diğier yarısının altında başka taş kalmadığında, bu parça aşağı düşer. Eğer parçaları doğru hizalarsanız oyunu başarılı bir şekilde bitirebilirsiniz.   

  Oyun ilk başlarda basit gelebilir fakat kutu dolmaya başladığında ve eşleşmeyen domino taşlarını düşürmeniz gerektiğinde, o kadar kolay olmadığını göreceksiniz ve stres olmaya başlayacaksınız. Tahta dolduğunda oyun biter.

Blast Squad

Blast Squad

  Blast Squad, oyunu gerçek zamanlı 3’e 3 ekip savaşlarıdır. Oyunun en güzel yanı kahramanları moba bir oyun oynarmış gibi seçip direkt maceraya başlıyor olmanız ve oyunun Türkçe olmasıdır. 

 Oyun da toplamda 3 farklı oyun modu bulunuyor. Yalnız Savaşcı  modunda hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Eğer savaşın sonunda hayatta kalan sizseniz savaşın galibi sayılırsınız. Patalt ve Yakala modunda, savaş esnasında küre şeklindeki bombaları toplayarak rakiplerinizi saf dışı bırakmaya çalışıyorsunuz. Takım Ölüm Maçı modu ise oyunun temel modu oluyor ve 3’e 3 takımlar halinde savaşıyorsunuz. Savaş bitene kadar en çok sayıyı alan takım savaşın galibi oluyor.

Towaga

Towaga

  Android kullanıcılara yönelik bir başka oyun ise Towaga. Android cihazlarında sıkılmadan oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun. Teması uzay olan bir aksiyon oyunudur. 2 boyutlu ortamda geçen oyunda karşınıza çıkan yaratıkları haklamak için mücadele ediyorsunuz. Nişancılık becerinizi geliştiren bu oyunda maskeli düşmanları alt etmeniz gerekmektedir. Bu oyunu oynarken reflekslerinizi sonuna kadar kullanmanız gerekmektedir.