Temmuz 2019 için PS4'ün Ücretsiz PS Plus Oyunları

Yorum · 0 Görüntüleme

Birkaç ücretsiz PS4 oyunu sayesinde spor ve yarış eğlencenizi Temmuz ayında ücretsiz yapın. PES 2019 gelecek ay ücretsizidir.


Ücretsiz PS4 Oyunları

Ücretsiz PS4 Oyunları

Sony, PlayStation Plus abonelerinin Temmuz ayında ücretsiz olarak indirebilecekleri oyunları açıkladı. Her zaman olduğu gibi, bunlar yaklaşık bir ay boyunca kullanıma sunulacak ve aktif bir PS Plus üyeliğiniz olduğu sürece kalıcı olarak PSN oyunları kütüphanenizin bir parçası olacaktır.

İlk oyun spor meraklıları için bir şey: Pro Evolution Soccer 2019, ikincisi ise PlayStation Blog’da "arcade altın çağının ikonik, sadece bir kez daha yarışan yarışçılarına aşk mektubu" olarak nitelendirilen Horizon Chase Turbo.

Horizon Chase Turbo size yabancı gelse de, zaten PlayStation Plus için ödeme yapıyorsanız, göz atmaya değer, ek bir ücret ödemeden kullanılabilir. Diğer yandan PES 2019 size oldukça tanıdık gelecektir. Konami'nin en sevilen futbol sim serisindeki en son oyun aynı zamanda en iyilerinden biri ve incelemelerden yüksek puanlar almayı başardı.

Temmuz'un oyunlarının açıklanması, Haziran'ın Borderlands: The Handsome Collection ve Sonic Mania olan ücretsiz PlayStation Plus oyunlarını talep etmek için zamanın tükenmesi anlamına geliyor. 1 Temmuz’dan sonra, bu iki oyun artık indirilemeyecek. PES 2019 ve Horizon Chase Turbo, 2 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz olacak.

Temmuz 2019 PlayStation Plus Oyunları

PS4
 - Pro Evolution Soccer 2019 (Temmuz 2 - Ağustos 5)
 - Horizon Chase Turbo (Temmuz 2 - Ağustos 5)


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!