Temmuz 2019 için Xbox One'ın Ücretsiz Oyunları

0 Yorum · 47 Görüntüleme

Xbox Live Gold üyeleri, Temmuz 2019 için ücretsiz Xbox One ve Xbox 360 oyunlarını almaya başlayabilirler.


Xbox One Ücretsiz Oyunlar

Xbox One Ücretsiz Oyunlar

Yeni ayın başlangıcı Xbox Live Gold üyeleri için her zaman heyecan verici bir zamandır. Çünkü yeni ücretsiz Xbox One ve Xbox 360 oyunlarını kütüphanelerine ekleyebilecekler. Temmuz'un ilk iki ücretsiz oyunu şimdi alınabilir, ikinci iki oyun ise ayın ortasında sunulacak.

İlki Inside. Playdead'in eleştirel beğeni toplayan bir bulmaca platformu ve Limbo'nun devamı. Inside, silahsız bir çocuğu tuhaf bir tesiste ilerledikçe kontrol edebileceğiniz ürpertici, gizemli bir ortam sunar. Ortam karanlık ve büyük ölçüde tek renkli, az gürültülüdür. Ama Inside'ın sonu kolay kolay unutamayacağınız bir şeydir. Şimdi Xbox One'da alabilirsiniz.

Ayrıca başlangıçta 1997 yılında piyasaya sürülen Castlevania: Symphony of the Night da şu anda mevcuttur. Tüm zamanların en iyi 2D aksiyon yan kaydırıcılarından biri olarak kabul edilen Symphony of the Night, bir kült klasiği ve bir zorunluluktur adeta. Özellikle de yeni çıkan Bloodstained: Ritual of the Night'ı oynadıysanız. Geriye dönük uyumluluk sayesinde, hem Xbox One hem de Xbox 360'ta Symphony of the Night'ı oynayabilirsiniz.

Temmuz ayının ortasından itibaren iki oyun daha gelecek. Birincisi, aynı isimdeki animasyon filmine dayanan Meet the Robinsons. Bowler Hat Guy adında bir kötü adamı izlemesi gereken zaman yolculuğu kaosunun ortasında olan Wilbur Robinson olarak oynayacaksınız. Aksiyon-macera oyunu, Wilbur'un çeşitli bilimsel aletlerle donanmışken bulmacaları çözmesini ve düşmanlara karşı savaşmasını gerektiren 40 farklı görevi ve altı farklı ortamı içerir. Meet the Robinsons'u Xbox One ve Xbox 360'ta oynayabilirsiniz.

Big Crown: Showdown, Gold üyelerin Temmuz ayında talep edebileceği dördüncü oyundur. Dört oyuncuya kadar yerel olarak veya çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz Big Crown: Showdown, üç çılgın ortaçağ dünyasında ve 15 çılgın parkur arasında sizi ve arkadaşlarınızı karşı karşıya getirir. Big Crown: Showdown Xbox One'da oynanabilir.

Temmuz 2019 Oyunları

Castlevania: Symphony of the Night - Temmuz 1-15 (Xbox One, Xbox 360)
Inside - Temmuz 1-31 (Xbox One)
Meet the Robinsons - Temmuz 16-31 (Xbox One, Xbox 360)
Big Crown: Showdown - Temmuz 16-Ağustos 15 (Xbox One)


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!