Terminator: Dark Fate – Defiance’a Büyük Bir Güncelleme Geldi, Çevrimiçi Oyunu Genişletiyor

Terminator: Dark Fate – Defiance’a Büyük Bir Güncelleme Geldi, Çevrimiçi Oyunu Genişletiyor

Bu “Terminatör: Kara Kader” filminde temelli gerçek zamanlı bir strateji oyununda, insanlığın acımasız makinelerle savaşına liderlik etmek size düşecek. Bu makineler, medeniyetin son sığınaklarını yok etmeye çalışıyor.

Siz, ABD’nin bir zamanlar güçlü silahlı kuvvetlerinden kalan en iyi savaşçı ve stratejistlerden oluşan elit bir grup olan “Kurucular”ın bir komutanısınız. Sırtınızda ağır bir yük var – Geliştirici, insanlığı yeryüzünden silmek isteyen acımasız yapay zeka Lejyon’un hain planlarını bozmak ve hayata geçirmek zorundasınız.

Komutanlığınız altında savaşta sınanmış bir asker ordusu olacak, size cehenneme gideceklere kadar eşlik etmeye hazırlar. Görevden göreve, savaşçılarınızı geniş taktik haritalar serisi üzerinden yönlendireceksiniz, her biri maksimum konsantrasyon ve stratejik düşünme gerektirecek.

Her savaşta taktik yeteneklerinizi ve sürekli değişen koşullarda hızlı karar alma becerinizi sergilemeniz gerekecek. Oyunun savaşları sizden maksimum konsantrasyon ve her türlü sürprize uyum yeteneğini gerektirecek.

Ayrıca, modern silahların ve askeri teçhizatın etkileyici bir cephaneliği sizin emrinizde olacak. Tanklar, savaş helikopterleri, topçu, yüksek teknolojili cihazlar – hepsini, Lejyon’un acımasız makinelerine direnmek için kullanabileceksiniz.

Ancak en güçlü silah bile yetenekli ellerde kullanılmadıkça işe yaramaz. Bu yüzden askerlerinizi unutmayın – yeni birimler işe alın, onları yeni becerilerle eğitin, en iyi donatımla donatın.

Ayrıca, Terminator: Dark Fate – Defiance’da tek oyunculu kampanyanın yanı sıra diğer oyun modları da mevcut.

Çatışma (karşılaşma) ve çok oyunculu oyun modlarında üç benzersiz fraksiyondan birini seçebileceksiniz – Kurucular, Hareket veya Lejyon. Her biri kendi özelliklerine, güçlü ve zayıf yanlarına sahiptir ve size özel bir yaklaşım ve taktik gerektirir.