The Crew 2 Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek

0 Yorum · 40 Görüntüleme

Yarış oyunlarının efsanelerinden olan The Crew 2, bu hafta sonuna özel ücretsiz oynanabilecek.


  Ubisoft tarafından geliştirilen The Crew 2'yi oynamak isteyipte bir türlü fırsat bulamayan oyun severler için bu hafta sonuna özel ücretsiz olarak sunulacak. 5-9 Aralık tarihleri arasında gelecek olan ücretsiz etkinlik PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarını kapsayacak. İsterseniz şu anda The  Crew 2'yi indirmeye başlayabilirsiniz. 

  PlayStation 4 kullanıcıysanız ve The Crew'den ücretsiz yararlanmak istiyorsanız PlayStation Plus aboneliğinizin olması gerekmiyor fakat aboneliğiniz yoksa Crew fonksiyonları veya PvP  gibi çok oyunculu özelliklere erişim sağlayamayacaksınız. Eğer Xbox One kullanıcısıysanız, katılım için Xbox Live Gold aboneliği gerekiyor. Aynı zamanda Xbox One ve Steam kullanıcılarının önyükleme yapmasına gerek olmayacak.  Uplay veya Epic Games Store mağazalarında ise önyükleme şu anda açık durumda. Merak edenler için oyunun Trailer'ını aşağıdan izleyebilirsiniz.

THE CREW 2 : Launch Trailer | Ubisoft

  Ubisoft'un düzenlediği Free Weekend süresince The Crew 2 oyununda oyun severleri herhangi bir kısıtlama beklemiyor. Bütün haritayı gezebilecek ve oyuna son gelen Blazing Shots güncellemesi dahil bütün içeriklere erişebileceksiniz. Eğer oyunu sever ve satın almak isterseniz, oyunu indirimli olarak satın alma imkanı size sağlanacak. Ücretsiz olarak oynadığınız sürece kaydettiğiniz ilerleme de tam sürüme aktarılacak ve kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!