The Division 2 Özel Beta PC, PS4 ve Xbox One’da Yayında

The Division 2 Özel Beta PC, PS4 ve Xbox One’da Yayında

Tom Clancy’s The Division 2 İncelemesi

The Division 2 Özel Beta

The Division 2 Özel Beta

The Division 2‘nin beta sürümü şimdi yayında, bu nedenle kıyamet sonrası bir Washington DC‘nin yanmış enkazını sınırlı bir süre için keşfedebilirsiniz. Bu özel bir beta sürümdür, bu nedenle oyun için ön sipariş vermiş olmanız veya çevrimiçi olarak kaydolduktan sonra giriş için rastgele seçilmiş olmanız gerekir.

Beta, iki ana görev, beş yan görev, bazı açık dünya etkinlikleri ve üç yeni Dark Zones’dan birini içeriyor. Beta, 8 Şubat’ta Invaded görev adı verilen fazladan bir oyun sonu içeriği ekleyecektir. Beta için oyuncu sınırı 30. seviye olacak.

Ekip, beta sürümünden itibaren bazı sorunları kabul etti. Yanlışlıkla oyuncuların etiketlenmesiyle arkadaş davetlerinin yasaklandığı bazı sorunlar olmuştu. Düzeltmeler için resmi Twitter hesabına göz atabilirsiniz.

İlk Division, biyo-mühendislik virüsünün salgınını takiben New York’ta gerçekleşti. Biyolojik saldırının arkasındaki beyin bu enfeksiyonu, Kara Cuma ve sonradan yoğun alışveriş günlerinde dolaşan ve virüsü hızlı bir şekilde dağıtan dolaşımda olan dolar faturalarına koydu. Şehir hızlı bir şekilde kaosa sürüklendi ve karantinaya alındı. Düzeni geri almak için uyuyan ajanlar görevlendirildi.

Oyunun sistem gereksinimlerine The Division 2 Sistem Gereksinimleri konumuzdan ulaşabilirsiniz.