The Fan Oyununu Ücretsiz İndir

Yorum · 30 Görüntüleme

Başka bir ücretsiz oyun daha indirin. Bu sefer bedava olan oyun macera oyunu The Fan. Windows PC'nizde oynanabilirsiniz.


The Fan Ücretsiz

The Fan Ücretsiz

Başka bir ücretsiz oyun daha indirin. Bu sefer bedava olan oyun macera oyunu The Fan. Windows PC'nizde oynanabilirsiniz.

The Fan, gerçek mekanlar ve oyuncularla etkileşimli bir fotoğraf kurgusu oyunudur. Oyun, benzersiz bir bükülme ile birinci şahıs gerilimdir. Sizi, ürpertici ve rahatsız edici bir atmosfer tarafından yönlendirilen Paris'in en karanlık yerlerine derinliklerine götürecek.

The Fan, kadınları karanlık fantezilerini gerçekleştirmeleri için kaçıran bir seri katilin hikayesini takip eder. En son kaçırdığı bodrumunda yatıyor ama henüz hazır değil. Ona "Gerçek aşkı" göstereceği ritüel için her şeyin mükemmel olması gerekir.

The Fan tamamen fotoğraflarla yapılmış. Sadece sol ve sağ klik kullanarak klasik bir "point and click" hissine sahip. Ancak en son Telltale Game serisine geleneksel macera oyunlarından daha yakındır. Acılı bir mini oyun ya da keşif ve seçimler hakkında yapay olarak yerleştirilmiş kayan bulmacalar yoktur. Hikaye ortaya çıktıkça Katil ve kurbanları hakkında daha fazla bilgi edinin ve sonuçta onların kaderini belirleyen siz olabilirsiniz. Oyunu hemen indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

The Fan İndir


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!