The Witcher 3 Oyunu Tesla Arabalarına Geliyor

The Witcher 3 Oyunu Tesla Arabalarına Geliyor

The Witcher 3

Fevkalade bir oyun! Fevkalade grafikler! Fevkalade Kurgular! İşte bu 3 özelliği arıyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Hikayelerinin sürükleyiciliği bir yana, grafiklerin ne kadar özen ile hazırlandığı bir yana. Eğer ki anlattığım türden bir oyun oynama isteğiniz var ise, The Witcher 3’e hemen başlayın derim.

The Witcher 3 ve Tesla Sosyal Medyada

Kurgularıyla, hikayeleriyle, grafikleriyle ve mükemmel oynayışıyla karşımıza çıkan The Witcher 3, bir gelişme ile daha tekrardan bizlerle. Bu gelişme ile artık; Tesla arabalarına The Witcher 3 geliyor. Tesla şirketinin CEO’su Elon Musk, geçtiğimiz günlerde, Tesla arabalarında The Witcher 3 oynamak ister misiniz başlıklı bir anket açmıştı. Ardından tahmin bile etmediği bir sonuç ile karşılaşan Elon Musk, kullanıcılarının tam tamına yüzde 85’inin bunu çok istediği bir anket ekranı ile karşı karşıya kaldı.

Tarihlerin Kesinliği

Evet sevgili okurlar, size üzülerek de olsa bu haberi vermem gerekiyor. Henüz sosyal ağda bu yeniliklerin tarihinden gram bahsedilmedi diyebilirim. Tahminler var mı diye sorarsanız, hayır yok. Peki, tarihin söyleneceği tarihi biliyor muyuz? Hayır, bilmiyoruz. Bu nedenle elimizde sadece Elon Musk tarafından yapılan bir sosyal medya anketi var. Onun haricinde hiçbir veri henüz dünyaya sunulmadı.

Oyunun Netflix Dizisinin Durumu

“Oyununun yanında dizisi de pek bir moda!” desek hiç de yalan olmaz. Netflix Dizi & Film platformunda rekorlar kıran bu dizinin izleyenlerinin sadece küçük bir kısmının The Witcher 3 oyuncularından oluşması da ayrı bir durum diyebiliriz. Ancak dediğim gibi; dizinin durumu gayet iyi.

Başlığımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Kendi fikrinizi yorum olarak bırakmayı unutmayın. İyi oyunlar!