Titanfall 2 War Games Güncellemesi Yayında! Titanfall 2, bugün, daha önce de geleceğini bildiğiniz gibi, iki yeni harita ve Pilots için kritik üçüncü bir silah yuvası ekleyen War Games formunda en yeni içerik güncellemesini alıyor. Elimizde güzel, yeni özelliklerin haricinde hangi değişikliklerin olduğunu açıklayan yama notları var. İşte tam yama notları!

Bazı Hatalar'da Düzeltildi!

Titanfall 2, bugün, daha önce de geleceğini bildiğiniz gibi, iki yeni harita ve Pilots için kritik üçüncü bir silah yuvası ekleyen War Games formunda en yeni içerik güncellemesini alıyor. Elimizde güzel, yeni özelliklerin haricinde hangi değişikliklerin olduğunu açıklayan yama notları var.

Pilot güçlendirici özelleştirmeleri ve diğer ayrıntılı seçenekler olsa da olmasa da, artık oyuncularun puanları ve zaman limitlerini ayarlayabileceği çok daha fazla Özel Maç ayarı var. Bununla birlikte Evac gemisi, "yaşayan tüm oyuncular onboard edildikten sonra hemen ayrılacak", yani bu da karşı takımın sizi gökyüzünden vurması daha zor olacak demektir.

Glitch Haritasında da yeni bulunması kolay bir Paskalya Yumurtası var. Diğer değişiklikler daha az önemli: CTF HUD optimize edilmiş ve Amped Silahlarının hasarı azaltmış ve 30 saniyelik bir zamanlayıcı eklemiş. Ayrıca aşağıdaki hata düzeltmeleri de güncellemeye dahil:

Exoplanet'te oyuncuların haritanın altına yerleşebileceği yerdeki bug düzeltildi.

Bir rodeodan bir pil çalınırken oyuncuya herhangi bir Titan metre verilmemesi sorunu düzeltildi.

Bayrak Kapma oyununda bayrağın geri yüklenmemesi sorunu giderildi.

Çoğu zaman görünmeyen Legion kalkanıyla ilgili sorun giderildi.

Pilotların geometri içinde gizleyebildikleri  birkaç nokta düzeltildi.

Eden'de pilotların geometri içinde gizleyebildikleri birkaç nokta düzeltildi.

Tone’un şarjör değiştirme sorunu düzeltildi.

Ronin Prime oynarken yanlış soundtrack çalması sorunu giderildi.

Phase Shift kullanırken pilotların evac’a girememesi konusuna değinildi. Artık oyuncular faz bölgesinden çıktığında evac’a giremeyecek.

Facebook Yorumları