Transformice Rato Leve Hilesi (Çevik Fare)

Transformice Rato Leve Hilesi (Çevik Fare)

Çevik Fare Hilesi Nasıl Yapılır?

İlk öncelikle Transformice’ı Baffler Standalone veya iMouse gibi programlardan çalıştırmanız gerekmektedir. Transformice.exe veya tarayıcıdan yaparsanız, olmayacaktır. Baffler Standalone ve iMouse 6’yı internetten indirebilirsiniz. İndirme işlemi bittiğinde 2. program olan Cheat Engine 7.0 indirmelisiniz. İndirme işleminiz bittiyse başlayabiliriz. 

1-) İlk  öncelike Baffler Standole’dan veya iMouse 6’dan Transformice’yi açın ve oyuna giriş yapın. ./ips yazın. 60/60 yazacaktır.

2-) Cheat Engine’ı açın ve sol üst köşe de yanıp sönen bigisayar iconuna basın. Ve Baffler Standalone veya iMouse 6 (hangisinden giriş yaptıysanız onu) seçiniz ve Open diyiniz.

3-) Writable’de tik olacaktır, kaldırınız.

4-) Ardından, Value Type: Double seçiniz.

5-) Yukarıda ki Value: 16.6666 yazınız ve First Scan diyiniz.

6-) Sol tarafa birkaç  işlemden sonra, kodlar gelecektir. Maximum 10 tane olsun. Çok sayıda fazla kod gelirse işe yaramaz. Kodun üstüne basın ve Ctrl + a tuşlayın.  Altta ki Kırmızı Ok simgesine basın. Alta kod gelecektir. 16.66666666667’ye basın ve Ctrl + a basın ve enter diyin. Daha sonra, küçük tablo gelecek. Rakamları silin ve -500 yapın. Oyuna döndüğünüzde ise ./ips’nin 60’ın üstünde olduğunu göreceksiniz. Hile işlemi başarı ile sonlandığında şu işlemler aktif olacaktır:

* Duvarları daha hızlı tırmanma.

* Yüksekten aşağıya daha erken düşme.

Çevik Fare Hilesi Nasıl Yapılır?