Türkiye’yi de Destekleyen Binance Jersey Açıldı - İlk 5000'e Ödül

0 Yorum · 941 Görüntüleme

Kripto Borsası Binance, Avrupa piyasalarına girerek, Binance Jersey'i açtı. Binance kripto para birimi ticareti için yeni bir platformun başlatılmasıyla Avrupa pazarlarına yayılıyor.


Binance Jersey Açıldı

Binance Jersey Açıldı

Popüler Kripto Borsası Binance, 16 Ocak'taki paylaşılan basın açıklamasına göre, kripto para birimi ticareti için yeni bir platformun başlatılmasıyla Avrupa pazarlarına yayılıyor.

Bu açıklamaya göre, Binance Jersey adlı yeni bir ticaret platformunu açtı. Avrupa ve Birleşik Krallık'ta, Euro (EUR) ve İngiliz Sterlini (GBP) ile Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) arasında işlem yapmak için tasarlanmıştır.

Binance Jersey'de işlem yapmak; BTC/GBP, ETH/GBP, BTC/EUR ve ETH/EUR gibi çiftler de dahil olmak üzere, Müşterinizi Tanı Onayı (KYC) sürecine uygun hesap doğrulamasından sonra borsadaki kullanıcılar için geçerli olacaktır.

Basın açıklamasında Binance, Avrupa pazarlarına yapılan genişlemenin “pound ve euro da endişe duyduğu Brexit belirsizliği ile başa çıkma özgürlüğü” sağlayabileceğini vurguladı.

Haziran ayında Binance, Jersey’in dijital endüstrilerini Digital Jersey’i temsil eden bağımsız bir kuruluşla bir mutabakat zaptı imzalamıştı.

İşbirliği, Jersey'deki blockchain endüstrisini teşvik etmek amacıyla organizasyonun dijital beceriler programının bir parçası olarak eğitim sunmanın yanı sıra, kara para aklama karşıtı düzenlemelere uyum konusundaki tartışmalarda Binance'i desteklemesi için kurulmuştu.

Token teklifinin genişletilmesinin bir parçası olarak Binance, geçtiğimiz ay teklif para birimi için Ripple (XRP) kullanarak iki çiftin alım satımını başlatmıştı.

İlk 5000 Kullanıcıya 20€
Binance.je’nin açılmasıyla birlikte borsanın yaptığı açıklamaya göre, hesap doğrulamasını yapan ilk 5000 kullanıcı 20 EUR (yaklaşık 125 TL) ile ödüllendirilecek. Hesap doğrulamasını Binance.je üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmekte.

Siz de bu 20 Euro ödülün sahibi olacak ilk 5000 kişinin içinde yer almak ve Binance Jersey’e kayıt olmak için hemen burayı tıklayın.

Binance Jersey'nin Desteklediği Ülkeler
Binance Jersey, şuan için Türkiye'yi de desteklemektedir. Desteklediği diğer ülkeleri öğrenmek istiyorsanız desteklenen tüm ülkelerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Binance Jersey'de Türk Lirası
Kripto para yatırımcıları için Euro ve İngiliz Sterlini ile alım satım işlemlerini sunarak dikkatleri üzerine çeken Binance, borsanın en çok kullanılmasında ilk 5'te olan Türkiye için de ilerleyen zamanlarda Türk Lirası ile alım satım yapma imkanı sağlayabilir. Türkiye’deki kripto para yatırımcıları Binance için epey önem arz etmektedir. Dolayısıyla bu durum bir gün gerçekleşebilir.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!