Two Point Hospital Oyununu Ücretsiz İndirin

Two Point Hospital Oyununu Ücretsiz İndirin

Two Point Hospital Ücretsiz

Two Point Hospital Ücretsiz

Eğer Steam‘de aktifseniz, Steam’in ücretsiz hafta sonu satışlarına çok aşina olursunuz; burada birkaç oyuna, denemeyen oyuncular için ücretsiz bir deneme süresi verilir. Bu hafta sonu ücretsiz oyunlar açıklandı. Şu anda hangilerin Steam’de ücretsiz oynanabileceğine ve oyunların indirimlerine göz atalım.

Steam’in en son ücretsiz hafta sonu, geçen yıl piyasaya sürülen, hastane düzeninde çalışan bir hastane yöneticisi olarak oynayacağınız bir işletme simülasyon oyunu olan Two Point Hospital ile başladı. Oyun, “dayanılmaz cazibesi ve zekâsı” ile “modern ve eğlenceli” olarak nitelendirildi.

Abartılı, karikatür görünüm ve rahat bir yaklaşım yönetimi çoğu oyuncu için yeterince davetkâr hale getirirken, ekonomisinin daha derin yönleri, tecrübeli oyuncuların ilgisini çekmek için yeterlidir.

Two Point Hospital, 18 Mart Pazartesi gününe kadar ücretsiz olarak oynanabilir. Bu hafta sonu oyunda yeni eşyalar sunulacak ve oyuna başlayacak olan DLC, Pebberley Island Pazartesi günü başlatılacak. Ayrıca Two Point Hospital’i severseniz, oyun tüm hafta sonu % 33 oranında indirimde olacaktır.

Two Point Hospital İndir