Ubisoft, “İlk Vahşi” adı altında The Division 2’nin yeni sezonunu başlattı.

Ubisoft, “İlk Vahşi” adı altında The Division 2’nin yeni sezonunu başlattı.

[ad_1]

The Division 2’de yeni First Rogue veya “İlk Serbest” sezonu başladı – bu, destek yılının altıncı sezonunun başlangıcıydı ve taze bir fragmanla tanıtıldı.

The Division 2’nin yeni sezonundaki başlıca eklemelerden biri, Kelsor ajanını aramak üzere gönderilen birim ajanları etrafında dönen yeni bir hikaye olacak. Oyuncular ayrıca Aaron Keener’ın motivasyonlarını öğrenmeli ve onu takip etmelidir.

Sezon ayrıca yeni bir endgame ve sezon ilerlemesi getirecek, ayrıca oyuncuların 40. seviyeye ulaşmak için “New York Savaşçıları” genişlemesini satın almak zorunda kalmalarını ortadan kaldıracak. Artık tüm oyuncular maksimum seviyeye ulaşabilir ve yüksek seviyeli görevlere, zorluklara ve eşyalara erişebilir.

Genişleme hala ek bir satın alma olarak mevcut ve özel hikaye içeriği, New York ve Güney Manhattan haritası ve özel ekipman sunuyor.

İleride, The Division 2’nin 6. yılının 2. sezonundan itibaren, Ubisoft’un Seasons 2.0 olarak adlandırdığı yeni bir endgame ilerleme sistemi kullanılacaktır. İlerleme sistemi, oyuncuların farklı karakter yapıları ve yeteneklerle deney yapmalarını teşvik eden sezonluk karakterler oluşturmalarına izin verecektir.

Sezon karakterleri her sezon 1. seviyede başlayacak ve oyuncular seviyelerini 40’a çıkarmak için çeşitli etkinliklere ve görevlere katılabileceklerdir. Her sezonun sonunda, sezon karakterleri oyuncu listesine eklenir ve tüm ilerlemeler ve ödüller yeni seviyeye aktarılır.

The Division 2’nin altıncı yılı ayrıca Manhunt sistemi için yeni bir yaklaşım getirecek. Artık oyuncular hedefler ve yardımcılar yerine her hafta yeni casuslar bulabilecekler. Her bir casus, sezon boyunca ilerledikçe çeşitli görevler çözecektir.

Oyun aynı zamanda yeni silahlar, ekipmanlar, birkaç yeni yetenek ve diğer içerik eklemiştir. Ve 25 Haziran’da “Crossroads” etkinliği başlayacak. Tüm değişiklikler hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.