Ubisoft’tan çıkan AAA oyun olan Skull and Bones sadece üç ay sonra sadece 20 dolara satılıyor.

Ubisoft’tan çıkan AAA oyun olan Skull and Bones sadece üç ay sonra sadece 20 dolara satılıyor.

Skull and Bones, Ubisoft’in gurur duyduğu ve yıllarını harcadığı bir oyun, oldukça hayal kırıklığı yaratan bir çıkış yaptı. Genel kalite konusundaki endişelere rağmen, geliştirici bu çıkışı tamamen yeni bir AAAA seviyesinde bir oyun olarak sundu ve buna uygun bir fiyat belirledi: çıkışta fiyatı 70 dolar olarak belirlendi. Ancak şu anda bunu sadece 20 dolara satın alabilirsiniz.

Ubisoft mağazasında şu anda “Yayıncının Efsanevi İndirimi” kampanyası devam ediyor. Daha önce Skull and Bones için %50’ye varan bir indirim sunulmuştu, ancak önceki indirimler son teklifle karşılaştırıldığında soluk kalıyor.

Bu indirimde, çeşitli büyük çıkışlar indirimli olarak yer alıyor, bu da Skull and Bones’un fiyatını 29,99 dolara düşürüyor. Bu indirim yeterince büyük değilse, stüdyo fiyatı daha da düşürmek için bir promosyon sunuyor.

LEGEND24 promosyon kodunu kullanarak ekstra 10 dolarlık bir indirim alacaksınız. Bu kodu kullandıktan sonra oyunu sadece 19,99 dolara satın alabilirsiniz.

Skull and Bones’un çıkışından bu yana birkaç kez fiyatı düşürüldü. Ancak her yeni indirim bir öncekinden daha fazlaydı ve görünüşe göre bu kampanyalar batan gemiye pek yardımcı olmadı.

Büyük bir AAA çıkışı için oyun, Xbox’un başı Phil Spencer’ı bile iki dakikadan fazla etkileyemedi. Bununla birlikte, Ubisoft’in bu indirimlerinden çaresizliğe işaret ediyor gibi görünüyor.