Ücretsiz Borderlands 3 Yeni Nesil Yükseltmesi, 4 Oyunculu Bölünmüş Ekran Özelliği Ekleyecek

0 Yorum · 544 Görüntüleme

Borderlands 3 sahibi oyuncuları, önümüzdeki dönemlerde muhteşem bir özelliğe sahip olacaklar.


Borderlands 3'ün sahipleri, yeni nesil konsollar bu yıl tatil sezonunda geldiğinde dört oyuncuya kadar bölünmüş ekran özelliğine ek olarak PlayStation 5 ve Xbox Series X için ücretsiz yükseltme alacak.

Yeni nesil ücretsiz yükseltme, Cross-play özelliklerinin 2021'de Borderlands 3'e geleceği duyurulan Gearbox PAX Digital Showcase'de ortaya çıktı.

 

Yükseltme, PlayStation 5 ve Xbox Series X'teki Borderlands 3'ün tek oyunculu modları için saniyede 60 kare hızında 4K çözünürlüğü etkinleştirecek, ancak Xbox Series S için geçerli olmayacak. Bununla birlikte, üç yeni nesil konsolun tümü, dört oyuncuya kadar bölünmüş ekran özelliği, iki oyuncu için dikey bölünmül ekran özelliği de PlayStation 4 ve Xbox One için gelecek.

PlayStation 4'ten PlayStation 5'e veya Xbox One'dan Xbox Series X'e yükseltme yaparken oyuncular, eklenti içeriklerini taşıyabilecek ve kaldığı yerden devam edebilmek için dosyaları kaydedebilecek.

Gearbox ayrıca bu yılın sonlarında Borderlands 3 için daha fazla ücretli DLC'nin yayınlanacağını doğruladı ve bu da her Vault Hunter için yeni beceri ağaçları anlamına geliyor.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!