Ücretsiz PES 2019 İndir

Ücretsiz PES 2019 İndir

PES 2019 Ücretsiz

PES 2019 Ücretsiz

FIFA için para harcamadan bazı futbol oyunları mı arıyorsunuz? Konami, bugün Xbox One, PS4 ve PC için futbol simülatörünün soyulmuş ve ücretsiz sürümü olan PES 2019 Lite‘ı piyasaya sürdüğünü açıkladı. “Lite” başlığının odağı MyClub; oyuncuların favorilerinin geçmiş ve şimdiki süper kadrolarını toplamasını sağlayan bir oyun modudur. Bu mod, isteğe bağlı uygulama içi satın alımları içeriyor. Bu, Konami’nin ücretsiz oyunla para kazanmayı nasıl planladığı olabilir.

MyClub’a ek olarak, PES 2019 Lite ayrıca çevrimdışı gösteri maçlarını oynayabilme ve beceri antrenmanları ile oynayabilme yeteneğini de içerir. Oyuncuların 3v3 co-op maçlara ve zaman sınırlı turnuvalara katılmasına olanak veren PES League adlı bir mod da Lite oyuncuları için kullanılabilir.

PES 2019 Lite, ilgiyi artırmada Konami’nin oyunun bir versiyonunu ücretsiz oynamak için sunma geleneğini sürdürüyor. PES serisi temelde tüm parlaklığını ve popülerliğini FIFA’ya göre büyük miktarlarda kaybetti. İngiltere şirketi Chart-Track’in bildirdiği PES 2019 satışları, öncekine % 42 düşüş gösterdi. Seri, bu yıl Şampiyonlar Ligi içeriğini oyunun gelecekteki iterasyonlarına dahil etme lisansını kaybettiğinde büyük bir darbe almıştı.

Bilgisayarınız için, PES 2019 Sistem Gereksinimleri konumuza bakabilirsiniz. Oyunu ücretsiz indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Ücretsiz PES 2019 İndir (PC)
Ücretsiz PES 2019 İndir (PS4)
Ücretsiz PES 2019 İndir (Xbox One)