Ücretsiz Team Fortress 2 Klasik Modu İndirilebilir Durumda

0 Yorum · 295 Görüntüleme

Uzun zamandır beklenen Team Fortress 2 Classic modu yayına girdi. Bu mod popüler oyunu 2008-2009’daki haline geri döndürüyor. Bu sayede oyunda değiştirilen veya oyundan çıkarılan birçok unsuru tekrar görebiliyoruz. Mod, geliştiricilerin web sitesinde ücretsiz olarak indiri


Uzun zamandır beklenen ve çok iddialı olan Team Fortress 2 Classic modu piyasaya sürüldü. Bu sağlam TF2 modu oyunda yapılan değişikliklere ayak uyduramayan kişiler için birebir.

Geliştiricilere göre, TF2 Classic'in orijinal oyunu 2008-2009 yılları arasında "klasik çağ" olarak adlandırdıkları dönemde yeniden yaratması gerekiyor. Mod zaman içinde kaldırılan veya değiştirilen öğeleri geri yüklemeye ek olarak, ek silahlar ve oyun modları gibi çeşitli yeni özellikler de sunuyor.

Mod gerçekten umut verici görünüyor ve birçok alanı kapsıyor. Ancak öncelikle orijinal oyun çeşidi olan Capture the Flag ve Special Delivery modlarına odaklanıyor. Bunların dışında iki oyun çeşidi daha olacak: Bunlar VIP ve Domination. Fazla detay ve büyük miktarda çalışma gerektirdiğinden, TF2 Classic Deathmatch moduna sahip olmayacak. Bu mod üzerinde çalışan başka bir ekip olduğundan Team Deathmatch Classic olarak ayrı bir mod olarak yayınlanacak.

Birçok kişi de 4 takımlı iki yeni haritayı bekliyordu. Bu haritalar Domination modunda kullanılabilir ve savaşların inanılmaz bir hıza ulaşmasını sağlar. Bu haritalar da oldukça keyifli. Team Fortress 2 Classic resmi web sitesinden ücretsiz olarak temin edilebilir.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!