Valve, Steam Yaz İndirimi 2024 için Tanıtım Videosunu Yayınladı. 64 GB’lık Steam Deck’te %15 İndirim Zaten Uygulanıyor

Valve, Steam Yaz İndirimi 2024 için Tanıtım Videosunu Yayınladı. 64 GB’lık Steam Deck’te %15 İndirim Zaten Uygulanıyor


Cüzdanlarınızı hazırlayın çünkü Valve, PC oyuncularının binlerce oyunu büyük indirimlerle satın alabilecekleri yıllık Steam Yaz İndirimi’ni duyurdu. 2024 yılında Steam Yaz İndirimi, 27 Haziran Perşembe günü (Moskova saati ile 20:00’de) başlayacak ve iki hafta boyunca, 11 Temmuz Perşembe gününe kadar sürecek.

Steam X resmi hesabında yayınlanan tanıtım videosunda, büyük indirimlerle satın alabileceğiniz bazı oyunlar gösteriliyor. Bunlar arasında Rain World, Palworld, iRacing, Disney Dreamlight Valley, Süpermarket Simülatörü, Manor Lords, Stellaris, The Planet Crafter, Content Warning, Party Animals, Roboquest ve Batman: Arkham Knight bulunuyor.

Bunun yanı sıra, Valve yeni bir “büyük indirimler” bölümü sunacağını vaat ediyor. Bu bölümde farklı oyunları %90-95 indirimlerle satın alabileceksiniz.

Steam’in yıllık Yaz İndirimini duyurmasının yanı sıra, Valve Steam oyunlarını çalıştırabilen taşınabilir konsolu Steam Deck’in fiyatında da indirime gitti. Şimdi 64 GB ve 512 GB’lık Steam Deck LCD modellerini %15 indirimle satın alabilirsiniz. Steam Yaz İndirimi gibi, bu teklif de 11 Temmuz’a kadar geçerli olacak; ancak, indirimli olarak Steam Deck’i hemen şimdi satın alabilirsiniz.