Walking Dead Saints & Sinners PSVR Çıkış Tarihi ve Diğer Bilgiler

Walking Dead Saints & Sinners PSVR Çıkış Tarihi ve Diğer Bilgiler

Yılın ilk çarpıcı PSVR oyunu ortaya çıktı ve oldukça büyük bir merakla bekleniyor. Walking Dead Saints & Sinners PSVR oyununu PS4’ünüz için satın almak istiyorsanız, çıkış tarihi ve hakkında bugüne kadar bildiğimiz her şey bu yazımızda.

Oyun PCVR (sanal gerçeklik başlıkları) (Vive, Oculus Rift, Vale Index) ile oynanabilir durumda, ancak bazı VR başlıklar hala beklemede. Metacritic’te ortalama 81 puan aldığı için PSVR sahipleri mümkün olan en kısa sürede oyuna sahip olmak istiyorlar.

Walking Dead Saints & Sinners PSVR Çıkış Tarihi

Oyunun resmi web sitesi fazla bilgi içermese de, oyunun hangi platformlara geleceğini cevaplayan SSS bölümü basitçe şu bilgileri içeriyor:

“Oyun şu anda Oculus Rift ve RiftS’de bir PC sürümü için ayarlanmış. Oyunun çıkış tarihine yakın zamanda platform duyurularını ilk duyan olmak için lütfen sosyal yayınlarımızı takip edin.”

Başka platformlardan da iyi haberler var. Oyunun resmi Twitter sayfasının kesin bilgi içermesi gerekir. Oyunun Mart ayında Oculus Quest’e gelip gelmediğini soran bir hayrana PSVR yayın penceresiyle de cevap verdiler.

Aşağıdaki Tweet’ten de görebileceğiniz gibi, Walking Dead Saints & Sinners’ın PSVR çıkış tarihi tamamen kesinleşmedi, ancak geliştiriciler PSVR oyuncularının çok fazla beklemeyeceğini göstererek Bahar 2020‘yi hedeflediler.

Oculus Quest oyuncuları biraz daha beklemek zorunda kalacak, Saints & Sinners bu VR başlığı için yıl sonuna kadar çıkış yapmayacak.

Walking Dead Saints & Sinners’ın PSVR kesin çıkış tarihi açıklandıktan sonra haberimizi güncelleyeceğiz.

https://twitter.com/WalkingDeadVR/status/1220607054739435522