Wonder Woman BluRay Versiyon

Yorum · 25 Görüntüleme

Warner Bros., gişe hasılatı Wonder Woman Blu-ray/DVD versiyonunun ne zaman çıkacağını ve hangi bonus özelliklerini içerdiğini açıkladı.


Wonder Woman BluRay

Wonder Woman BluRay

Collider'a göre yayın tarihi ile beraber, ilk olarak home video versiyonu 29 Ağustos'ta dijital mağzalarda çıkacak ve 19 Eylül'de Blu-ray ve DVD versiyonları gelecek. 

Bonus özelliklerine gelince, en havalı seslerden biri, epilogue yani son sözdür. "Etta'nın Misyonu" başlıklı bu sahne, Etta Candy'i anlatacak. O erkekleri, insanlığın geleceğini etkileyebilecek gizli bir misyon için bir araya getiriyor. 

Wonder Woman'ın ev video versiyonunda "Crafting the Wonder" adlı bir özellik de bulunmakta, bununla yapımcılar "DC'nin en büyük savaşçısına layık bir macera yaratma yolculuğunu" keşfediyorlar.

Wonder Woman Home Versiyon

Yönetmen Patty Jenkins'in de bulunduğu çok sayıda video var;

 - A Director’s Vision: Themyscira: The Hidden Island (Themyscira: Gizli Ada)
 - A Director’s Vision: Beach Battle (Plaj Savaşı)
 - A Director’s Vision: A Photograph Through Time (Zamanla Bir Fotoğraf)
 - A Director’s Vision: Diana in the Modern World (Modern Dünyada Diana)
 - A Director’s Vision: Wonder Woman at War (Savaşta Wonder Woman) 

Warner Bros'un açıklamaları ile diğer bazı bonus özelliklerinin bir listesi;

Wonder Woman'ın Savaşçıları - "Wonder Woman "'ın kadınları duygusal ve fiziksel olarak dünyanın en güçlü ve kahramanca savaşçılarına dönüştüğü için Amazon ordusunun yaratılışına tanık olun.

Trinity - Sinemacılar ve çizgi roman yaratıcıları, Wonder Woman efsanesini ve DC Universe'nin temellerini oluşturmak için Superman ve Batman'la omuz omuza nasıl durduğunu keşfederler.

Kameranın Arkasındaki Harikalar - Bir meraklı film yapımcısı grubunu özel bir yaşam süresince yaşatacakları bir tecrübeyle karşılarken merak ettikleri kadınları bir araya getirin.

Wonder Woman'ı Bulma - Wonder Woman'ın gücünü ödüllü şairler olarak hissedin ve ilham veren kamuoyundaki figürler, DC'nin en büyük kahramanının etkisini ve önemini ortaya çıkarın.

Genişletilmiş Sahneler

Blooper Reel

Gal Gadot'un canlandırdığı Wonder Woman, küresel gişelerde 795 milyon dolardan fazla para kazandırdı ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde halen kazandırmaya devam etmekte. 


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!